שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

באמצעות אופניים חשמליות החיים הפכו קלים יותר!


אבי ביטון
 
 

 

אם המרחק לעבודה שלכם הוא לא גדול, אז מדוע אתם בכל זאת מתעקשים להגיע לעבודה עם הרכב? הרי הרכב הוא לא הדרך היחידה להגיע לעבודה. כיום, התבוננו סביבכם ותראו את רוב האנשים  רוכבים על אופניים חשמליות, אז מה אולי חשבת שהם ספורטאים? או אולי הם מעוניינים לשמור על כושר? או אם תחשוב אחרת תגלה כי גם לך קשה להגיע לעבודה עם הפקקים של הבוקר, מה עם דלק?, ביטוח? בעיית חניה? קימה מוקדם מאוד בבוקר? גם אתה תגיע למסקנה כי השימוש באמצעות אופניים חשמליות תפתור לך את הבעיה היום יומית הזאת.

קצת פרטים על האופניים החשמליות

האופניים החשמליות, אינן שוקלות הרבה, הן מאוד דומות במבניהן לאופניים רגילות, ההבדל היחיד הוא במנוע הקטן המורכב עליהן, הוא יכול להספיק לנסיעה של 40 ק"מ, היתרון  הנוסף, הוא שגם ילדים יוכלו ליהנות מהרכיבה עליהן היות ואין צורך ברישיון נהיגה  למרות שהוא נחשב לכלי רכב ממונע.

אופניים חשמליות בארצות אחרות

בארצות אחרות בעולם כמו ברזיל וטורקיה, אופניים חשמליותהפכו לשם דבר. אין ספק, כי הנסיעה על אופניים חשמליות יכולה להיות לחוויה מלהיבה, אך לצערנו, רוכבי אופניים חשמליות רבים נוסעים בפראות במקומות ציבוריים, כך שהם רואים זאת כעין צעצוע, נסיעה כזאת יכולה לגרום נזק, ואל תשכחו כי אתם לא מבוטחים, כך שההוצאה הכספית יכולה להיות גבוהה ביותר!

אופניים חשמליות כאופני שטח!

למרות שמזהירים אתכם כי לא כדאי לנסוע בכבישים או מסלולים שעלולים לקלקל את האופניים החשמליות, הן יכולות לשמש לכם כאופני שטח בזמן שאתם מתעייפים מהאופניים הרגילות, כך שאתם יכולים לבלות בשטח הפתוח ובטבע עם האופניים החשמליות שלכם. בקניית האופניים החשמליות שלכם, כדאי שתשאלו אנשים שקנו ומשתמשים בהם מזה זמן רב, כי קנייה לא מוצלחת יכולה לגרום לכם לחרטה. עליכם לוודא כי המנוע מחובר לגלגל הקדמי ויש להן בלמים, מטען לסוללה סוללה ובקר ידית האצה. זכרו מה אמר אלברט איינשטיין: "החיים זה כמו אופניים אתה צריך להתקדם כל הזמן בלי לעצור..."


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה