שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2510
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

בדיקת רכב לפני מכירה בנתניה


ubebig@gma
 
 

האם גם אתה מתכוון למכור את הרכב בקרוב? חשוב לבצע בדיקה לפני המכירה. לגרים בנתניה והסביבה מוצעת בדיקת רכב לפני מכירה בנתניה. מהם היתרונות של בדיקה זו? מדוע זה מבטיח שהמכירה תצא לפועל ביושר וללא תקלות מיותרות? מדוע, על אף שמדובר בהוצאה על רכב שבקרוב לא יהיה ברשותך, זה צעד שממש חובה לעשותו בשביל השקט הנפשי והכלכלי שלך?

יתרונות בדיקת הרכב לפני מועד המכירה

כאשר רכב נבדק על ידי מוסך, הדבר מתועד על הרכב באמצעות תווית שאינה ניתנת להסרה. לך, כלקוח, מומלץ לצלם את הרכב עם התווית, כשמספר הרישוי מופיע בתמונה שלך – למקרה בו הלקוח יחליט להסיר את המדבקה. מדוע זה כדאי?

משום שאירעו כבר לא מעט פרשות לפיהן הקונים היו בעצמם סוחרי רכב ממולחים אשר ביקשו לבצע מעשה מרמה ולהתעשר מהמוכר. היו מקרים בהם הם ביקשו מהמוכרים להתלוות אליהם למוסך שהוא כבייכול נייטרלי אך בפועל הבעלים היה שותף לחבלה מכוונת ברכב על מנת "להוכיח" שזו תקלה שהייתה קיימת ועל כן מגיע לקונה החזר כספי. רק התמונה או הסרטון, המעידים על בדיקת רכב לפני מכירה בנתניה שהפקת לאחר השלמת הבדיקה יכולים להציל אותך מהפסד בתביעה כספית מצדם ולהוכיח שבוצע כלפייך מעשה מרמה.

ההנחה לפיה הרכב כבר לא ברשותי

גם הנחה זו גורמת לנו לא למהר לגשת לבדיקה לפני מכירה. ביסודה עומדת הטענה שרוב האנשים הם ישרים בעת מסחר (מה שבהחלט נכון סטטיסטית) ולכן לא רק שהם לא יונו אותנו – גם אם ברכב יש תקלה שלא מהווה משהו מסוכן ומשבית עם חלוף הזמן זו כבר לא תהיה הבעיה של המוכר. גם ביסוד טענה זו – ישנה טעות. הקונה ציפה לקנות רכב שעובד בצורה תקינה.

כל עוד הוא לא ביצע תאונה או טעות חמורה אחרת במהלך התנהלותו עם הרכב הוא יוכל תמיד לפנות אליכם כל עוד הפרט התקול לא הוזכר בזיכרון הדברים שלכם. לכן חשוב לוודא באמצעות הליך בדיקת רכב לפני מכירה בנתניה שהרכב תקין במאת האחוזים – מפחחות כלה במנגנונים חשמליים ועד למנוע.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה