שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

בחירת מנשא אופניים


רותםשמואלי

רותם שמואלי

 
 

מי שמעוניין לקנות מנשא לרכב יכול לבחור מבין מבחר המנשאים הקיימים היום בשוק. יש מנשאים לרכב במחירים שונים ובסוגים שונים מבית חברות שונות ולכן בחירת המנשא יכולה להיות מאוד לא פשוטה אם לא מבינים בזה. כל התחום הזה נראה מבלבל ואנשים לא יודעים את ההבלים בין המנשאים אך לפעמים אם אתם שואלים את עצמכם את השאלות הנכונות אתם יכולים לבחור את מנשא האופניים המושלם עבורכם.

 

קודם כל, על מנת לקנות מנשא אופניים אתם צריכים לשאול את עצמכם - כמה זוגות אופניים אתם הולכים לשנע בעתיד? אם מדובר באחד, אתם לא צריכים מנשא אופניים יוקרתי שיכול לשנע 2 או 3 ולכן אתם יכולים לפסול את כל המנשאים הגדולים המיועדים ליותר מזוג אחד. כמובן, אם אתם צריכים לשנע יותר מזוג אחד, תשללו את כל המנשאים שנועדו להכיל רק זוג אחד של אופניים. בנוסף לכך, מומלץ לבחור חברה איכותית ובעלת שם בתחום מנשאי האופנים, חברות כמו Thule למשל שהיא חברה מכובדת ומומלצת בתחום המנשאים לרכב היא חברה אשר כל מוצריה הם טובים אך זה יתבטא לעתים במחיר יקר יותר מאשר מוצרים דומים מבית חברות אחרות.

 

עוד פקטור חשוב הוא סוג המנשא - מלבד מנשא אופניים שמתחבר לוו גרירה, שזה לא מתאים לכולם, יש 2 סוגים עיקריים של מנשאי אופניים - מנשא אופניים לגג הרכב או מנשא אופניים המתחבר לתא המטען. מנשא אופניים המתחבר לתא המטען הוא מנשא אופניים נוח מאוד עבור אנשים אך לעתים אנשים יתקשו להסתבר עם מנשא בחלק האחורי של הרכב שעלול להפריע להם קצת, בנוסף לכך מנשא אופניים אחורי דורש מכם לשמור על הבטיחות ולהשיג פנסים חלופיים שיחליפו את הפנסים המוסתרים מאחורי המתקן וגם לוחית רישוי שתהיה ברורה וקריאה לפי הצורך.

 

מנשא אופניים לגג הרכב הוא גם תחליף מעולה ונוח וגם הוא כמעט ולא מורגש אלא אם כן אתם מעמיסים עליו אופניים ואתם צריכים להיכנס למקום עם מגבלת גובה כמו חניון או מנהרה. חיסרון נוסף של מנשא האופניים לגג הוא שהוא עלול להיות גבוה מדי ולא נוח להעמסה או פריקה ולכן יהיו כאלו שיעדיפו מנשא אופניים אחורי שהוא בגובה הגוף. על מנת להתקין מנשא אופניים על גג הרכב יש צורך בהתקנת גגון לרכב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה