שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

ביטוח רכב - ככה שומרים על הרכב


אמנון
 
 

כל מי שנוהג ברכב או מתלווה לנסיעה מסוימת כנוסע נוסף רוצה לדעת שבמידה, חלילה שתקרה תאונה או שיקרה משהו אחר - הוא יהיה מוגן ומכוסה על ידי פוליסת ביטוח מתאימה שבאמצעותה יוכל לקבל טיפול רפואי או תיקונים לרכב שלו. הענף של ביטוח רכב הוא בעצם עולם ומלואו אשר עוסק בדיוק במקרים כאלה, של כיסוי ביטוחי לכל כלי רכב, לכל נהג או גיל של נהג ולכל מקרה שעלול לקרות. רק כאשר ישנן פוליסות הביטוח המתאימות אפשר לצאת לדרך ולנסוע ברכב.

אילו סוגי ביטוח קיימים וחשובים?

פוליסת הביטוח החשובה והראשית שחייבת להיות לכל רכב ולכל בעל רכב היא פוליסת ביטוח חובה לרכב. פוליסה זו מכסה פגיעות ונזקים בגוף הדורשים טיפול בבית החולים. על פי החוק במדינת ישראל חובה לרכוש פוליסה זו ופוליסות נוספות הינן בגדר רשות ונתונות לשיקול דעתו של בעל הרכב. כמובן שמומלץ לרכוש גם ביטוח מקיף לרכב, אשר מכסה נזקים ופגיעות ברכב עצמו - כמו טיפולים או תיקונים במוסכים הנמצאים בהסדר, החלפת רכב ברכב חלופי או מתן פיצוי על רכב שלא ניתן להשתמש בו.

בנוסף לשני סוגים אלה של ביטוח ישנו גם ביטוח צד ג' המכסה נזקים של אדם אחר או רכוש של אדם שלא מעורב בתאונה אך ניזוק או נפגע. כך בעצם מכוסים הנהג והנוסעים ברכב, תיקונים ברכב עצמו וברכב נוסף שהיה מעורב בתאונה ונזקי רכוש של מי שלא היה מעורב בתאונה הלכה למעשה. חשוב מאד לוודא שיש ביטוח רכב לכל רכב שמתכוונים לנהוג או לנסוע בו חובה על כל בעל רכב להציג את הפוליסה של ביטוח רכב במידה ויבקש זאת שוטר באמצע הנסיעה שלו.

מה כוללת פוליסת ביטוח הרכב?

התחום של ביטוח חובה לרכב כאמור יכסה את העלויות בגין טיפולים או בדיקות רפואיות הקשורים באופן ישיר להתרחשותה של תאונת דרכים. מי שנפגע בתאונה יוכל להגיע לטיפול או התייעצות רפואיים ולקבל בחזרה את הכסף ששילם לשם כך. פוליסת ביטוח מקיף לרכב תכסה תיקונים וטיפולים של הרכב במוסך אשר יש לו הסדר עם חברת הביטוח ויאפשר לתת שירות למי שהרכב שלו נפגע בתאונה, אם באופן ישיר או כתוצאה בתאונה שהוא לא לקח בה חלק באופן ישיר. חשוב מאד לדעת על כל הסעיפים של הפוליסה ולהכיר בדיוק מה מגיע לבעל הרכב בכל מצב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה