שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

ג'יפ


aviater99
 
 

ג'יפ נחשב לרכב חזק הסיבות לכך רבות ומגוונות ובעיקרן נעוצות בכך שהג'יפ גבוה יותר מרכב פרטי, מרווח יותר וחזק יותר מרכב פרטי. אנשים רבים נוטים לאהוב יותר רכב מסוג ג'יפ. הג'יפ נתפס בחברה כרכב בעל סטטוס יוקרתי, דבר שגם משרת אנשים כאשר הם שוקלים אם לקנות ג'יפ. בעיקרו של דבר כיום טווח המחירים בין ג'יפ כיש לרכב פרטי איננו הפרש גדול מדי ולכן אנשים ממהרים לקנות ג'יפ ולא רכב פרטי.


היתרונות של הג'יפ ברורות, והן רבות יותר משל רכב פרטי. בגלל היתרונות הרבים שיש לג'יפ, אנשים מעדיפים כאיום לרכוש ג'יפ על פני רכבים פרטיים. אם בגלל שניתן לצרת עם הג'יפ לשטח, או לטיולים ארוכים יותר, אם משום שהוא מרווח יותר. הג'יפים ממשמשים היום ממש לכל סוגי הפעולות שיש לבצע על הכביש.


הג'יפ נתפס גם כבטיחותי יותר, הוא חזק יותר וגבוה יותר מרכבים פרטיים דבר אשר מסייע לו בשליטה על הכביש ומאפשר לנהג חווית נהיגה בטוחה ונעימה יותר. אין ספק שבישראל של שנת 2012 הג'יפים כבשו את ליבם של הישראלים וישראלים רבים מעדיפים כיום לרכוש ג'יפ על פני רכב פרטי. כזה אשר ניתן לבצע איתו יותר פונקציות מאשר רכב פרטי.


אך האם הג'יפ באמת בטיחותי יותר? רבים יטענו שכן בגין הסיבות שמניתי לעיל. אולם רבים יטענו שדווקא בגלל שהג'יפ חזק כל כך הוא אגרסיבי יותר וכי תנועותיו מגושמות יותר. כאן נכנס אורח חיי הכביש של הנהג המדובר, אם מדובר בנהג שרוב נסיעותיו מתרחשות בעיר אזי אולי עדיף לו באמת לקנות רכב פרטי קטן ומהיר, אולם אם מדובר באיש משפחה או אדם שמבצע נסיעות ארוכות, עדיף לו לקנות ג'יפ. כך או כך לפני רכישה, עצרו לשאול את עצמכם את כל השאלות הללו בנוגע לצרכים שלכם וחיי היומיום שלכם, זה יסייע לכם לקנות את סוג הרכב שמתאים לכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה