שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

דגמי מרצדס cla class


אמנון
 
 

דגמי מרצדס ממשפחת cla class  הם דגמים מובילים בביצועים בעיצוב ובבטיחות שלהם. כך כאשר אתם רוכשים דגמי מרצדס cla classאתם נהנים מכול היתרונות של רכב מרצדס מפנק על כול המשתמע מכך ומשלמים מחיר של רכב מיני.זה רכב מיני שלא נופל ואפילו עולה על התכונות המובילות של רכבי מרצדס המעולים.

מובילה בכל התחומים

מרצדס היא שם דבר ולאורך שנים מובילה בתחומה בבטיחות, בנוחות ביוקרתיות ובביצועים.כאשר אתם רוכשים מרצדס cla 200או מרצדס cla 180תהנו גם מרכבים שבולטים לטובה בנוחות הרבה שהם מסבים לנהג ולנוסעים. נסיעה בדגמים אלה היא חווית נוחות שלא הכרתם עד כה. מחשבה ותכנון רב הושקעו כדי שתיהנו מכלי רכב נוחים ונעימים במיוחד. בזאת בולט במיוחד דגם מרצדס. cla 180.

רמת אבזור גבוהה

כול דגמי מרצדס ידועים ברמת אבזור גבוהה במיוחד. יש מי שיכול לחשוב שרכב מיני בשל מחירו הנמוך יותר לא יכלול את כול מגוון האבזור שיש ברכבי מרצדס הגדולים, צפויה לו הפתעה נעימה. גם בדגמי מרצדס מסוג מיני כלומר רכבים קטנים יותר וזולים יותר תהנו ממגוון אבזור מפנק כמו במרצדס בדגמים הגדולים הרגילים. כך תמצאו מערך אבזור מקיף ומפתיע גם בדגם מרצדס cla180זה מערך אבזור עצום ורב שידאג לפנק אתכם בכול נסיעה קצרה או ארוכה בעיר או בכביש הבין עירוני.

פינוק ונוחות

במרצדס לא מתפשרים על איכות ריפוד המושבים. בדגמי מרצדס cla classתיהנו מריפוד האיכותי ביותר שיש ריפוד עור איכותי מסוגARTICO  דגם זה לא רק מפואר מבפנים אלא יש לו גם מאפייני יוקרה בולטים אשר נראים מכול מקום ברכב. כך תוכלו להתהדר מפריט שהוא גם שימושי וגם יוקרתי ומושך תשומת לב כמו גג זכוכית מדהים שהוא גג זכוכית פנורמי שניתן לפתוח אותו בפתיחה חשמלית כמו כול חלון אחר. גג פנורמי עם פתיחה חשמלית הוא נעים בימים בקיץ, הוא הופך את חווית הנסיעה לנהג ולנוסעים לחוויה מפנקת וגם מעוררים התפעלות ועניין בכול מי שרואה או ניתקל ברכב שלכם. פריט עיצוב כזה ברכב מיני זאת בהחלט החלטה מיוחדת ויוצאת דופן של מרצדס.

עיצובי יוקרה

אתם נהנים מכול עיצובי היוקרה של רכבי מרצדס הגדולים ברכב מיני שניתן לרכוש כעת במחירים נוחים במיוחד ובתשלומים נוחים שגם אתם יכולים לעמוד בהם. אם אתם יודעים שמגיע לכם הטוב ביותר כעת גם אתם יכולים להרשות לעצמכם את הטוב ביותר במחירים נוחים ובתנאי תשלום תחרותיים. גם נוחות הנהיגה היא בראש מעייני מעצבי דגם מרצדס  cla180וכן דגם מרצדס cla 200כך תיהנו למשל מבלם יד מיוחד שהוא בלם יד אלקטרוני שפועל באופן אוטומטי.כך לא יהיה מצב שתשכחו למשוך את בלם היד. בלם היד האוטומטי ייכנס לפעולה כאשר מחנים את הרכב ומגן כך על הרכב ועליכם הנמצאים בתוכו ובטיחות מושלמת בדגמי cla classמרצדס.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה