שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

דגמי מרצדס A class


אמנון
 
 

דגמימרצדס AClassמתאימים לקצב החיים שלכם, הצעירים. היא נותנת לכם לא רק רכב מעולה בכל המדדים  אלא סמל סטאטוס. מדובר בסדרת רכבים שנותנים מענה המשלב את המהנה עם המועיל. היא מכונית טובה ואפקטיבית בנסיעה בתוך העיר ומחוץ לה. רמת זיהום האוויר שלה נמוכה ביותר, תצרוכת הדלק מצוינת. העיצוב מרהיב. הנוחות מרבית. חוויית הנהיגה והנסיעה הופכות עבור רבים את עצם הכניסה לרכב מסוג זה חוויה. מרצדס A180  או מרצדס A200בכל אחד מהדגמים מקבלים לא רק תמורה מלאה למחיר שמשלמים אלא ערכים מוספים רבים, בין השאר בשיפור ובשדרוג הדימוי והביטחון העצמי של בעלי רכב זה.

 

מכונית איכותית

דגם מרצדס A180  מציע מנוע ארבעה צילינדרים בשתי גרסאות: תיבה ידנית או תיבה רובוטית. בתוך קצת יותר מתשע שניות מאיץ הרכב מאפס ל- 100 קמ"ש, כך שלמי מכם שחבל על הזמן נותנת המכונית תמורה מלאה. מרצדס מצוינת במערכת  המאפשרת נסיעה חסכונית, המהווה עבור לא מעט נהגים שיקול בבחירתה, אף כי דגם זה מתאפיין ומצטיין בכל הפרמטרים העשויים להוות שיקול בבחירת רכב. אתם יכולים לקבל מידע מלא ומפורט מנציגי השירות של החברה, אשר יקלו עליכם לבחור באופן מושכל את הדגם המתאים לכם ביותר.

שומרים עליכם מ... עצמכם

דגמימרצדס A180  מציעים מגוון מערכות טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, כאשר דגש חזק ומיוחד מושם על נושא הבטיחות. אחת המערכות החיוניות ביותר היא מערכת ATTNENTION ASSISTשמתריעה לנהג כאשר היא מזהה  שהוא מאבד ריכוז ומתחיל לנמנם. מערכות נוספות מעניקות מעטופת בטיחות טובה ביותר. רמת האבזור והגימור בכל הדגמים בכלל ובדגם זה בפרט היא גבוהה מאוד. הכול מוקפד ומלוטש עד דק.

מכונית- ליגה

אין אף לא סיבה אחת להניא אתכם מרכישת מרצדס A200. המפרט הטכני העשיר שלה מעיד על איכותה המיוחדת ובו, בין השאר: חישוקי סגסוגת 17, מראות צד חשמליות ומחוממות עם מאותתים אינטגרליים, גימור גריל קדמי בצבע הרכב, תאורת יום קדמית בטכנולוגיית לד, תאורת רגליים אחורית וקדמית,  זכוכית פנורמי שניתן לפתיחה חשמלית, קו חלונות בגימור כרום ועוד ועוד אביזרים וגימורים משוכללים. אין אותיות קטנות וחשאיות- הכול כתוב באותיות גדולות וגלויות. למרצדס אין מה להסתיר- יש לה במה להתגאות, ולכן היא מציגה את דגמי מרצדס AClassלראווה ובגאווה ומאפשרת למי מכם שרוצים לשדרג את רכבם לבצע לא רק קפיצת מדרגה אלא עליית קומה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה