שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

דגמי מרצדס CLA Class


אמנון
 
 

מרצדס אינה מפסיקה לחדש ואינה נחה על זרי דפנה ולאחרונה לאחר שהבינה שלמרות שהיא מוצגת בראש הטבלה עדיין התחרות קשה, היא מצאה את הסוויץ' שישנה את מהלך העניינים לטובתה ועל כן היא יצאה עם דגמי מרצדס CLA Classשבעיקרון מבוססים על הAקלאס החדשה. ניתן למצוא אותה בגרסה היותר מתונה שמגיעה עם 122 כ"ס, (מרצדס CLA 180), לצד מרצדס 200 CLAשמפיקה 156 כ"ס. בחינה מהירה בין שני הדגמים מציבה את הדגם האחרון כיותר עדיף בתחום שבין 1,250 ו-4,000 סל"ד, גם כיוון שצריכת הדלק טובה יותר וגם כיוון שכוח המנוע יותר קל ואף הרמוני.

מבחר

כיוון שהחברה יצאה עם דגם חדש היא דאגה להרחיב את היריעה כך שתתאים לכמה שיותר קהל יעד. מכאן שניתן למצוא חמישה דגמים: מרצדס CLA 180, מרצדס 200 CLA, 250.CLA 45 ,Cלכל דגם יש תתי דגמים ומכאן שניתן למצוא מגוון רמות מחירים, רמות ביצועים, הבדלי תוספות, אופציה למנוע ידני ועוד. לסיכום החברה ללא ספק הצליחה לעמוד ביעד ולהגיע את קהל יעד הרבה יותר נרחב.

מחיר

באופן כללי ניתן לומר שמדובר על יצירת מופת, שדגמי מרצדס CLA Classהם ללא ספק הצלחה מרשימה בתחום- אם מבחינת הביצועים על הכביש, אם מבחינת התוספות הטכנולוגיות, (הן עבור פינוק הנהיגה והן עבור הגברת רמת הבטיחות), ובטח שגם בהיבט העיצובי שבקלות מתייג את הדגמים השונים כמובילים וככאלו שמצליחים לסובב לא מעט ראשים. עם זאת הפרמטר העיקרי שמבדיל בין הדגמים מאלו שיצאו עד כה מתחת לידיה המוכשרות של חברת מרצדס אינו אחר מאשר המחיר. הפעם מדובר על מחיר יחסית נמוך, (מבלי להתפשר על פרמטרים חשובים), כך שגם אם עד יום הקליינטים העיקריים היו אנשים  שעברו את שנות ה40 ומאוד עמידים, נראה שכיום גם אנשים יותר צעירים ומעט פחות עמידים יכולים לשים את ידיהם על רכב מפואר מבית מרצדס, ומכאן שבאמת מבחר לקוחות יותר נרחב מוצא חן בהופעה, בנוחות ובעיצוב האגרסיבי.

חסרונות

עם זאת לצד כל היתרונות יש לציין שגם יש מגוון חסרונות, אך ראשית כל נתחיל ונציין שאין לטעות שהמחיר מעיד על רמת האיכות, הפינוק או הבטיחות, אלא רוב החסרונות מתמקדים בעובדה שהעיצוב הבועט נוגס במעט מהנוחות הארגונומית וזאת כי הגג המשתפל יוצר תקרה נמוכה מדי, חלון אחורי צר מידי ודלתות כניסה אחוריות פשוט לא נוחות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה