שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

דגשים לרכישת רכבי טויוטה יד שניה במרכז


איציק קמי

אוטו קאר טרייד אין הינה סוכנות רכב מובילה בחדרה המציעה שירות למעוניינים ברכישת רכב בחדרה ובקניית רכב יד 2 בחדרה 

 
 

רכישת רכב מיד שניה מהווה אתגר משמעותי, במיוחד כאשר מדובר במותג מבוקש ופופולארי כמו טויוטה. ריבוי הדיווחים על מעשי רמאות שונים, חברות שאינם מקיימות הסכמי רכישה ומוכרים לא אמינים, יצרו צורך לשים דגש מיוחד על בדיקת הרכב והמוכר לפני ביצוע העסקה. הדבר חשוב במיוחד באזור המרכז, בו ניתן למצוא את היצע הרכבים יד שניה הגדול ביותר. 

כשנחפש לקנות רכב יד שניה נתקל בשני סוגי הצעות: אנשים פרטיים המוכרים את הרכב שלהם באמצעות פלטפורמות שונות, כגון יד 2, וסוכנויות מקצועיות המתמחות במירכה של רכבים משומשים. כל מקרה מחייב ביצוע בדיקות מעט שונות, על מנת לוודא כי עומד בפני אדם או איש מכירות אמין. במקרה של אדם פרטי וודאו כי המידע המופיע על גבי רישיון הרכב שלו תואם לתעודת הזהות שלו. בקשו לראות פרטים מזהים כבר בפגישה הראשונה. לא רק אנשים פרטיים מציעים רכב למכירה במרכז באמצעות האינטרנט. לפעמים מוכרים וסוכנים נותנים הצעות מכירה תחת פרופיל של אדם רגיל. חשוב לדעת לאבחין בין שני המצבים. בפנייה לסוכנות או לאדם מטעם הזוכנות, התעקשו לקבל את הצעת המכירה בכתב, על מנת שתוכלו להוכיח בהמשך שאכן דברים אלו הובטחו לכם. בסיום העסקה בקשו לקבל חשבונית רשמית של עסק. במקרה של סוכנות קיים גם עניין האחריות וההתחייבות לאיכות שאמורים להיות חלק מהעסקה. לפעמים סוכן סמוי ינסה למכור לכם את הרכב מבלי לתת לכם את כל ההטבות ולכן חשוב לבדוק את הזהות של מי שנמצא מולכם כבר בהתחלה. 

לא כולנו מומחים בתחום הרכב ולא תמיד נוכל להעריך באופן נכון את מצבו המדויק. מסיבה זו, לפני החלטת הרכישה, מומלץ לפנות לביצוע בדיקה אובייקטיבית במכון בדיקה. במידה והעסקה מתבצעת מול אדם פרטי, בחרו במכון הנמצא סמוך לאזור מגוריו או עבודתו שעובד בשעות נוחות לשני הצדדים. במידה והמוכר מסרב בתוקף לבצע את הבחירה למרות המיקום והשעה הנוחים, הרי שמדובר בסימן אזהה בולט שאסור לפספס, גם אם מחיר הרכב מאוד משתלם. במקרה ומדובר בסוכנות, לרוב הבדיקה נעשית באחד המכונים שעובדים עם החברה, מסיבות הקשורות לאחריות ולביטוח. 
 
רגע לפני שאתם סוגרים עסקה קחו רגע לבדוק אילו הצעות קיבלו אנשים אחרים לדגמים זהים. ניתן לערוך השוואה באמצעות האינטרנט והפורומים השונים המוקדשים לקנייה, רכישה ותחזוקה של רכבי טויוטה. ככל שהדגם מבוקש יותר, כך יש עליו יותר מידע. מהכותרות הנפוצות ביותר ניתן למצוא את טויוטה יאריס, פריוס, אוריס, ורסו, אוונסיס, לנד קרוזר ואת טויוטה קורולה למכירה
 
בעת עריכת ההסכם לצורך רכישת הרכב חשוב לשים לב לנוסח מדויק ולכלול את הפרטים המלאים של שני הצדדים, לרבות תעודת זהות, מס' רישיון רכב, שם מלא, כתובת, טלפון, תאריך וחתימה. במידה וההסכם נעשה אל מול סוכנות, ודאו כי כל התנאי, המבצעים ותקופת האחריות שניתנו לכם מופיעים ומפורטים בהסכם. פעמים רהות דברים המובטחים בעל פה אינם מופיעים על הדף. קראו את החוזה היטב לפני שאתם חותמים עליו. 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה