שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 
רכישת רכב יד שנייה עשויה לחסוך לכם כסף רב לעומת רכישת רכב חדש. יחד עם זאת, חשוב לוודא ולבדוק את הרכב היטב בטרם רכישתו על מנת לא לרכוש רכב לא תקין או רכב גנוב. 
המשך קריאה
שוק האופניים החשמליים גודל בהיקפו באופן קבוע בשנים האחרונות ויש לכך סיבות מהותיות. הניידות, הנוחות  והמהירות שהכלי מציע בנסיעה בתוך העיר במחיר נוח ועלויות אחזקה נמוכות בהשוואה לרכבים ואף לאופנועים.
המשך קריאה
מצברים לרכב אחראים על הפעולה החשמלית ברכב החל משלב ההתענה וכלה בכל הקשור לתאורה מערכת המזגן החלונות ועוד כשקונים מצבר לרכב יש להתחשב במספר גורמים.
המשך קריאה
כשמדובר ברכב ממונע בנזין בארץ, מומלץ להשתמש במצברים התואמים למזג האוויר בארץ ממותגים ידועים כגון שנפ, וורטה, בוש וכדומה שהוכיחו את פעילותם ועמידותם בתנאי ארצנו החמה. שכן, יש לדעת שבתקופות הקיץ החם בישראל על המצבר לעמוד בעומסים רבים בנובעים הן מהחום החיצוני והן בחום הפנימי הנוצר מעבודת המנוע הנמצא לידו חום שכלוא בתוך הדגש המחיל את המנוע והמצבר.
המשך קריאה
האם חייבים למנות קצין בטיחות בתעבורה? האם ניתן לחסוך ולא למנות? האם מינוי קצב"ת, דווקא מהווה מנוף להגברת התפוקה הכללית של הארגון לצד הגברת בטיחות העובדים ורכבי החברה? כיום מקובל מאוד למנות קצין בטיחות בתעבורה גם לציי רכב קטנים באופן משמעותי מהמספר של הרכבים כפי שמוגדר בחוק.
המשך קריאה
חמישה שלבים שיעזרו לך למצוא את המכונית המתאימה לך ביותר.
המשך קריאה
התאמה של זיווד לרכבים מסחריים נעשית בין היתר על בסיס אופיו של הרכב וגודלו (לצד צרכי המשתמש). להלן נבין את המשמעות של הזיווד שנועד לרכב המסחרי במידות גדולות.
המשך קריאה
נסיעה לחו"ל הוא ללא ספק הזדמנות להתרענן, לחדש כוחות ולשנות במקצת את קצב החיים הרצחני שבו מתנהלת מדינת ישראל.
המשך קריאה
מהי עסקת רכב 0 ק"מ ומהם היתרונות של קניית רכב באופן זה?
המשך קריאה
כל מה שרצית לדעת על המקצוע מכונאות רכב וחשמלאות רכב בעוד יש מקצועות אשר נכנסים לשוק העבודה ויוצאים ממנו בתוך פחות מעשור, ישנם מקצועות מסורתיים
המשך קריאה
1-10 מתוך 400 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה