שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2514
מאמרים: 7556
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

הדרך הקלה לעבור את בחינת התיאוריה


לילך

טובה שטייג - מנהלת אתר ללימוד תיאוריה - "לילך תיאוריה" ומנכ"לית לילך הוצאה לאור המוציאה ערכה ללימוד תיאוריה - הערכה הטובה ביותר הנמכרת בחנויות וברשתות הספרים.

 
 

שלב ראשון: הנושאים

הרעיון הוא פשוט: השקיעו בלימוד הנושאים שעליהם יש את המספר הגדול ביותר של שאלות במבחני תאוריה. למשל: בעץ הנושאים של לילך תיאוריה מצוין כי על נושא המהירות, הווי אומר המהירות המותרת והמהירות הסבירה - יש 87 שאלות !!! זה המון, והסיכוי שנקבל לפחות שאלה אחת בנושא זה במבחן תאוריה היא גדולה, לכן נקפיד ללמוד נושא זה ולא נפסח עליו.

שלב שני: מבחני תרגול

מבחני התרגול לקראת מבחן תאוריה בנויים בדרך ייחודית הבאה לשפר את סיכוייכם להצליח במבחן תאוריה בפעם הראשונה: כאשר אתם ניגשים לענות על שאלה במבחני התרגול יש באפשרותכם לקבל רמז בו מתחבאת התשובה הנכונה. כאשר אתם נמצאים בתוך הרמז תוכלו לקבל רמז נוסף, מדויק יותר, בו מופיעה התשובה הנכונה בקצרה.

קראו את הרמז ואחר חזרו לשאלה וענו עליה מהזיכרון. האמינו לנו, זו דרך נפלאה ללמוד ולהצליח במבחן תיאוריה!!!

שלב שלישי: תרגול מבחנים בזמן אמת

במבחנים בזמן אמת עליכם לענות על מבחן תיאוריה תוך 40 דקות, בדיוק כמו במבחני תיאוריה אמיתיים. הפעם אתם לא מקבלים רמזים ואף אחד לא עוזר לכם לענות על השאלות. המטרה - לקבל פידבק אמיתי עד כמה אתם באמת מוכנים למבחן תיאוריה.

לאחר שתסיימו את המבחן תקבלו דף תשובות בו יצוין על כמה שאלות עניתם נכון ועל כמה לא – ובנוסף, וזה באמת חשוב: תקבלו טבלה בה יופיעו כל התשובות הלא נכונות שעניתם ולידן התשובות הנכונות לאותן שאלות. זאת כדי שתוכלו ללמוד מהטעויות שעשיתם ולא לחזור עליהן שוב.

זהו. נותר רק לסכם כי אם תלמדו בשיטת שלושת השלבים המוצעת לכם באתר לילך תיאוריה – תוכלו לעבור מבחן תיאוריה כבר בפעם הראשונה.

מתוך אתר לילך תיאוריה www.testli.co.il


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה