שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

הובלות


אירית

חברת אירית הובלות, חברת ההובלות הגדולה בארץ, מעל 20 שנות וותק בתחום. החברה מעניקה שירותי הובלה מגוונים: הובלות דירה, משרדים, כספות, פסנתרים, הובלות לסטודנטים, הובלות קטנות, הובלה יבשתית, הובלת חנויות ומפעלים, הובלת חומרים רגישים ועוד. בחברה מעניקים שירותי הובלה נלווים נוספים כגון: שירותי אריזה לפני המעבר, שירותי אחסון לטווח ארוך ולטווח קצר, שירותי פריקה, השכרת ארגזים פירוק והרכבת רהיטים ושירותים נוספים. החברה בעלת וותק ומעסיקה צוות מובילים מהטובים והמקצועיים בארץ, המעניקים שירות אדיב, יסודי ונוח במחירים גמישים ובשעות נוחות, בכל רחבי הארץ, אשר הופכים את תהליך ההובלה מתהליך מייגע, מסורבל וארוך לקצר, ענייני ומקצועי. בנוסף, החברה מעניקה ביטוח בתהליך ההובלה לציוד המובל. 

 
 

הובלות

כאשר אנו מדברים על תהליך הובלה לרוב אנו מתכוונים להובלה הקלאסית, הסטנדרטית הובלת דירה. אך ישנן הובלות שנחשבות הובלות מיוחדות כגון: הובלת פסנתר, כספת ואפילו הובלה יבשתית. השלבים של ההובלה הקלאסית מוכרים לנו וידועים, אך כאשר מדובר בהובלה מיוחדת חשוב שנדע מה עלינו לעשות, לשאול, לברר, על מנת שנדע להיערך בהתאם.  . 

הובלה יבשתית הינה מורכבת יותר מהובלה רגילה, מכיוון שמדובר בשינוע מטען כבד יותר, גדול יותר והתהליך עצמו כולל שיתוף פעולה עם מספר גורמים: יבואנים, יצואנים, בעלי עסקים ומפעלים תעשייתיים. כמו כן, חשוב להבין כי כלי השינוע משתנים כאשר מדובר בהובלה מסוג זה. מדובר בכלי שינוע מסוג סמיטריילר, או מנוף. לעיתים, נדרש לשנע חומרים מסוכנים או יקרים מאוד וחשוב לבחור בחברה המתמחה בהובלה מסוג זה כדי שלא ליצור נזק בתכולה שאנו מובילים ולגרום לנזק כלכלי בלתי הפיך.  רצוי לבחור בחברה המעניקה שירותים נוספים כגון פריקה, העמסה ואחסנה לטווח ארוך או קצר וכו'..

ישנן חברות המעניקות שירות נוסף כגון שירותי אריזה ואחסון לטווח ארוך וטווח קצר. במידה ויש צורך בשירות מסוג זה יש לברר מראש האם החברה אכן מעניקה את השירות. במקרים בהם המעבר לבית החדש אינו חופף בתאריכים את היציאה מהבית הקודם, במקרה שהבית שאליו מבצעים מעבר קטן יותר מהבית הקודם ואין מקום לכל הריהוט, במקרה בו אנו לא מעוניינים להעביר איתנו רהיט מסוים לבית אך אין בכוונתנו לזרוק אותו- לכל המקרים האלו שירות האחסון נותן מענה. אם השירות ניתן יחד עם ההובלה לעיתים תינתן הנחה במחיר. לדוגמא, בחברת "אירית הובלות" מספקים שירות אחסנה לצד שירות הובלות ונותנים שירות הכולל העמסת הציוד, פריקתו במחסנים הייעודיים והשבתו ליעד החדש בבטחה.

כאשר מדובר בהובלת דירה- יש להתייחס לזה בצורה חריגה- לא כל חברת הובלה יכולה לשנע את כל הרהיטים הקיימים בבית. ישנם רהיטים הדורשים כלי שינוי מיוחדים כגון מנוף ועגלות מיוחדות. לכן, רצוי כי חברת ההובלות הנבחרת תהיה בעלת וותק וניסיון בתחום. בנוסף, יש לוודא כי חברת ההובלה מעניקה שירות ביטוח כלול במחיר לאורך כל תהליך ההובלה על מנת למנוע מקרה של פגיעה חיצונית בריהוט המובל.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה