שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

הובלת מכשירים חשמליים


אירית

חברת אירית הובלות, חברת ההובלות הגדולה בארץ, מעל 20 שנות וותק בתחום. החברה מעניקה שירותי הובלה מגוונים: הובלות דירה, משרדים, כספות, פסנתרים, הובלות לסטודנטים, הובלות קטנות, הובלה יבשתית, הובלת חנויות ומפעלים, הובלת חומרים רגישים ועוד. בחברה מעניקים שירותי הובלה נלווים נוספים כגון: שירותי אריזה לפני המעבר, שירותי אחסון לטווח ארוך ולטווח קצר, שירותי פריקה, השכרת ארגזים פירוק והרכבת רהיטים ושירותים נוספים. החברה בעלת וותק ומעסיקה צוות מובילים מהטובים והמקצועיים בארץ, המעניקים שירות אדיב, יסודי ונוח במחירים גמישים ובשעות נוחות, בכל רחבי הארץ, אשר הופכים את תהליך ההובלה מתהליך מייגע, מסורבל וארוך לקצר, ענייני ומקצועי. בנוסף, החברה מעניקה ביטוח בתהליך ההובלה לציוד המובל. 

 
 

הובלת מכשירים חשמליים

כאשר אנו עוברים דירה חלק מהציוד המובל הינו מכשירי חשמל. חלק מהמכשירים אלו כאלה שלא ניתן להוביל באופן עצמאי ללא מיומנות או כלי הובלה מיוחדים. חברות ההובלה מתמחות בנושא ולכן יש לבחור חברת הובלה וותיקה ובעלת ניסיון בתחום על מנת שלא ניצור נזק בציוד המובל. תהליך ההובלה מתחיל עוד לפני ההעמסה למשאית אלא עוד בשלב האריזה- יש לעטוף באופן מתאים את מכשירי החשמל כגון: מסכי טלוויזיה, כונני מחשב, מקרר, מקפיא וכו' על מנת לשמור על אורך חיים של המכשיר החשמלי.  

מכלל ההובלות ההובלה המוכרת והנפוצה ביותר הינה- הובלת מקרר. בעיקר מכיוון שמדובר במכשיר חשמלי גדול מאוד וכבד שלא ניתן לבצע את ההובלה באופן עצמאי- הרוב המוחץ של האנשים מעדיף להעסיק איש מקצוע שיבצע את ההובלה ע"י צוות הובלה מיומן בעל כלי שינוע מתאימים כגון: כרית מנשא, עגלת שינוע ולעיתים אף מנוף- תלוי בגודל המקרר, בקומה והאם מדובר בבניין ללא מעלית או כן. תחילה יש לרוקן את המקרר מתכולתו, לפרק את המדפים הפנימיים ולעטוף כל חלק באופן מיוחד שימנע פגם חיצוני במכשיר, לעיתים העטיפה מתבצעת על ידי בד וניילון בועות מיוחד לאריזה. את המקרר יש להוביל בעמידה בלבד על מנת לא לפגוע במדחס הנמצא בגב המקרר, ולאחר מיקום המקרר ביעד החדש יש להפעיל אותו לאחר מספר שעות ולא לפני, כדי לאפשר לשמן הנמצא במדחס לחזור למקומו.

כיום, חברות המיומנות בהובלת מקרר מעדיפים לנתק את המכשיר מהחשמל בצורה מבוקרת על מנת לשמור על אורך חיי המכשיר, וכן את הכבל החשמלי לקפל אך לא חזק מידי- דבר שעלול לפגוע בו. באופן כללי, ישנם מוצרים חשמליים הרגישים לחום השמש ובכלל, ולכן יש לעטוף אותם ולהימנע מחשיפתם לשמש כגון: מסכי פלזמה, טאבלטים, מסכי LCDועוד- ובמהלך ההובלה לדאוג שיהיו במקום מוצל לעיתים מומלץ למקם במשאית כאשר סביבם יש בגדים וציוד גמיש.

בנוסף, ישנן חברות המציעות גם שירותי אחסון, לעיתים בתוספת עלות מזערית, במחסנים ייעודיים למקרים בהם עזיבת הדירה לא חופפת לכניסה לדירה החדשה או מעבר לדירה קטנה יותר וכו'.. עד לתאריך בו נדרש לציוד.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה