שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

הובלת מקרר


אירית

חברת אירית הובלות, חברת ההובלות הגדולה בארץ, מעל 20 שנות וותק בתחום. החברה מעניקה שירותי הובלה מגוונים: הובלות דירה, משרדים, כספות, פסנתרים, הובלות לסטודנטים, הובלות קטנות, הובלה יבשתית, הובלת חנויות ומפעלים, הובלת חומרים רגישים ועוד. בחברה מעניקים שירותי הובלה נלווים נוספים כגון: שירותי אריזה לפני המעבר, שירותי אחסון לטווח ארוך ולטווח קצר, שירותי פריקה, השכרת ארגזים פירוק והרכבת רהיטים ושירותים נוספים. החברה בעלת וותק ומעסיקה צוות מובילים מהטובים והמקצועיים בארץ, המעניקים שירות אדיב, יסודי ונוח במחירים גמישים ובשעות נוחות, בכל רחבי הארץ, אשר הופכים את תהליך ההובלה מתהליך מייגע, מסורבל וארוך לקצר, ענייני ומקצועי. בנוסף, החברה מעניקה ביטוח בתהליך ההובלה לציוד המובל. 

 
 

הובלת מקרר:

מי מאיתנו לא היה צריך הובלה לפחות פעם אחת בחייו?

בין אם אתם שוכרים דירה בזמן הלימודים, עם החבר/ה, קניתם בית חדש או בדיוק עברתם מההורים תצטרכו לבחור חברת הובלות מקצועית ואמינה שתסייע לכם ביום המעבר בהובלת תכולת הדירה או הבית.

לעיתים מדובר בהובלה קטנה של פריט בודד או ציוד מצומצם למספר פריטים ולעיתים מדובר בהובלת כל התכולה עד ליעד החדש.  במקרה ויש לכם פריט בודד להוביל, זה נקרא "הובלה קטנה", העניין משמעותי ומשנה כאשר מגיעים לשלב סגירת המחיר. כאשר מדובר בהובלה קטנה חברת ההובלות לא צריכה להקצות צוות שלם ומשאית להובלה זו וייתכן ותסתפק בשני מובילים ורכב הובלה קטן יותר מה שיוזיל משמעותית את המחיר של ההובלה.

דוגמא להובלה קטנה הינה- הובלת מקרר:

חשוב מאוד להדגיש שהובלת מקרר חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע. בניגוד להובלת ביגוד, חפצי נוי, כלי בית, ארגזים וכו', הובלת מקרר עצמאית עלולה להרוס את המכשיר.

מקרר חייב להוביל בעמידה בלבד! בגב המקרר נמצא גוף דחיסה מלא בשמן, שהובלה לא מקצועית עלולה לגרום לשמן לעלות מעלה וליצור נזק בלתי הפיך למקרר ולהוציאו מכלל שימוש. כמו כן, יש לנתק את המקרר מהחשמל בצורה בטוחה ולשמור על הכבלים, לאחר הגעתו ליעד החדש יש למקמו במטבח ורק לאחר מספר שעות, לאחר שאפשרנו לשמן לחזור למקומו- ניתן לחבר שוב את המקרר לחשמל ובכך לשמור על אורך חייו.

לא מעט אנשים מעדיפים לחסוך את סכום ההובלה ולהוביל את המקרר עצמאית ובכך מזיקים לגופם ולמכשיר הקירור. אנשי הובלה משתמשים בכלי שינוע מיוחדים וכרית לנשיאה על הגב ועם זאת מדובר בהובלה קשה פיזית גם לאיש מקצוע.

לפני בחירת חברת הובלה יש לבדוק שהחברה אכן מעניקה שירות הובלה קטנה כיוון שלא כל החברות מחזיקות "צי רכבי הובלה" המתאים גם להובלת תכולת דירה שלמה וגם להובלת פריט בודד. לעיתים לא משתלם לחברה להקצות איש מקצוע עבור זה ולכן היא אינה מעניקה שירות זה, ניתן לברר בשיחה טלפונית ולאחר מכן להחליט על מועד ומחיר. בהצלחה!

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה