שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

הובלת משרד


אירית

חברת אירית הובלות, חברת ההובלות הגדולה בארץ, מעל 20 שנות וותק בתחום. החברה מעניקה שירותי הובלה מגוונים: הובלות דירה, משרדים, כספות, פסנתרים, הובלות לסטודנטים, הובלות קטנות, הובלה יבשתית, הובלת חנויות ומפעלים, הובלת חומרים רגישים ועוד. בחברה מעניקים שירותי הובלה נלווים נוספים כגון: שירותי אריזה לפני המעבר, שירותי אחסון לטווח ארוך ולטווח קצר, שירותי פריקה, השכרת ארגזים פירוק והרכבת רהיטים ושירותים נוספים. החברה בעלת וותק ומעסיקה צוות מובילים מהטובים והמקצועיים בארץ, המעניקים שירות אדיב, יסודי ונוח במחירים גמישים ובשעות נוחות, בכל רחבי הארץ, אשר הופכים את תהליך ההובלה מתהליך מייגע, מסורבל וארוך לקצר, ענייני ומקצועי. בנוסף, החברה מעניקה ביטוח בתהליך ההובלה לציוד המובל. 

 
 

הובלת משרדים

כאשר אנו נדרשים להובלת משרד, יש לדאוג למספר דברים. שלא כמו הובלת דירה, יש צורך לדאוג באופן מיוחד לציוד המובל. יש לקחת בחשבון את כל תכולת המשרד, חלק ממנה דורשת טיפול מיוחד והתייחסות פרטנית לכל פריט ופריט. בעידן שלנו, רוב המשרדים מתפקדים בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, מכשירי אלקטרוניקה יקרים ורגישים וציוד רגיש כגון: שרתים, ציוד משרדי אלקטרוני, פלזמות ועוד.. כמו כן, משרדים מסוימים מאכסנים מסמכים רגישים כגון בבנקים, בתי השקעות, חברות ביטוח, משרדי עורכי דין ועוד.

כאשר אנו מגיעים לשלב בו צריך לבחור חברת הובלה, יש לבדוק מהי ההתייחסות לחומר הרגיש. בנוסף, רצוי שהמשרד או החברה יפקידו עובד פנימי, אשר יהיה אמון על השגחה על המסמכים ולמנוע גניבות, חשיפה או העתקה של מידע רגיש ולמנוע חשיפת המידע מעיני המובילים. כאשר מובילים ציוד אלקטרוני רגיש,  חשוב לבחור בחברה שיש באפשרותה וביכולתה לתת מענה להובלה ולמנוע פגיעה פיזית בציוד.  לשם כך יש לקבוע עם נציג חברת ההובלות שיגיע למשרד, יתכנן ויעריך את הציוד הדורש טיפול מיוחד. בנוסף, רצוי מאוד לגבות את החומר הקיים במערכות מחשב ליתר ביטחון.

כפי שציינו, תהליך ההובלה יכול להיות מורכב אם לא לוקחים בחשבון לפני מספר דברים: רצוי למנות ולערוך רשימה מסודרת של כל הפריטים המובלים לצורך בקרה ובדיקה שכל הציוד הגיע ליעד. חשוב מאוד לתכנן במדויק את שלבי וזמני ההובלה כיוון שבהובלת משרד עניין השבירת רצף עבודה הוא מהותי ועלול ליצור הפסד כלכלי לחברה המובילה במהלך שעות העבודה ומשביתה את העבודה. את הריהוט יש לעטוף בניילון בועות מיועד לאריזה ואף בבד מיוחד במקרים מסוימים. ישנן חברות הובלה מסוימות המעניקות שירותים נוספים כגון: סיוע באריזה או אחסון.

קריטריון חשוב לבחירת חברת הובלה הינו המחיר. במקרה של הובלת משרד אין שינוי מהותי ממחיר להובלת דירה.. ותלוי במספר גורמים: מספר המשרדים, כמות הציוד אותו נדרש להעביר, האם קיימת מעלית בבניין ועוד. שירותי החברה יכולים לכלול אריזה, אחסון לטווח קצר או ארוך וכן ביטוח הובלה- אשר נותן שקט נפשי לכל מקרה שיכול לקרות.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה