שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

היתרונות במוניות ספישל


ubebig@gma
 
 

היתרונות במוניות ספישל

הנהיגה בערים הגדולות הניא מעייפת ומתסכלת במיוחד בקיץ וכשיש פקקים אינסופיים. מציאת חניה בערים הגדולות הוא בלתי אפשרית ואם תמצא מקום חניה מוסדר תשלם עשרות שקלים על שעה או שעתיים של חניה, כל זה הפך את השימוש ברכב בעיר לדבר לא משתלם. היום מוניות ספיישל  הפכו להיות מועדפות על הרבה אנשים הגרים או עובדים בערים הגדולות.  אם אתם ממהרים להגיע לפגישה חשובה אין כמו מונית ספישל בחורף הגשום או בקיץ, יהיה לך נעים לנסוע במונית ממוזגת ומפנקת מבלי להתרגז על נהגים אחרים או לעמוד בתור בפקקים. גם המהירות כאשר אתם משתמשים במוניות ספישל היא קובעת, כי אם תמתינו לאוטובוס או למונית שירות תמתינו הרבה יותר זמן.

 

לחלוק את המונית עם עוד נוסעים

תוכלו תמיד לחלוק את המונית עם עוד נוסעים, במיוחד אם מדובר בנסיעה ארוכה, וכך תחסכו המון כסף. אם תחשבו את ההוצאות של הרכב שלכם שכולל דלק, תיקונים, אגרת רישוי שנתית, ביטוח, חניות ועוד., השימוש עם מוניות ספישל יהיה לכם הרבה יותר חסכוני ומשתלם. גם שעות הפעילות של מוניות מיוחדות הם עשרים וארבע שעות ביממה, בניגוד לתחבורה ציבורית שמוגבלת בזמן בשעות הלילה. בכל עת, תוכל להזמין מונית אם זה גם בשעות הקטנות של הלילה. יש כאלה שמשתמשים עם מוניות על בסיס קבוע ויש להם הנחה ניכרת גם זה יכול להוות יתרון.

יצאתם לבילוי? חוששים לאבד את רישיון הנהיגה?

היום בדיקות הינשוף הפכו להיות פופולריות בלילות במיוחד בסופי שבוע כשכל החבר'ה יוצאים לבלות בברים ובפאבים השונים, וחוזרים כשהם ספוגי אלכוהול. הרבה אנשים צעירים איבדו את רישיונם בגלל שתיה ונהיגה בשכרות. מוניות  זה הפתרון היעיל ביותר שיכול לשמור על רישיון הנהיגה שלכם ולמנוע מכם קנסות ומשפטים מיותרים.

על מוניות וחיסכון

תעשו חשבון כמה כסף אתם מוציאים על דלק בכל חודש, לפחות 1000ש"ח?   חלקו את דמי הביטוח, החניות, הקנסות, התיקונים? עברתם מזמן את האלפיים שקל. היום במצב הכלכלי הקשה, כולנו מחפשים איך לחסוך בהוצאות. הרבה אנשים כבר עברו לרכב על אופניים בעיר, וחלקם הגדול אשר ממהר לעבודה ולפגישות פשוט משתמש עם מוניות.

 נושא קשור - מוניות ספיישל מתל אביב לנתב"ג

 

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

דן אש אומר :
גם   22/11/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה