שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

היתרנות באחזקת רכב


לוח אולפרי

לוח  אולפרי לפרסום מודעות נדלן,יד שניה,דרושים,רכב

 
 

למרות ההסתמכות הגדולה על  הרכב , בעלי רכבים רבים מזניחים או מעקבים  תחזוקה שגרתית בתקווה לחסוך כסף, בעוד שגישה של תחזוקה לקויה כגון דחייה טיפולים עשויה לחסוך כסף בטווח הקצר, ניהול  לוח זמנים של תחזוקה שגרתית יכולה למעשה לחסוך כסף לנהגים בטווח הארוך על ידי שיפור צריכת הדלק לקילומטר ומניעת תיקונים יקרים יותר כתוצאה מעיכוב תיקון בעת צורך.

  

אורך חיים  של הרכב שלך:

כל מכונית חדשה מגיעה עם ספר הוראות יצרן למרווחי תחזוקה מומלצים ספציפית לרכב שלך  ביצוע הטיפולים לפי מדריך זה יסייע למנוע תיקונים יקרים במוסך ואף ימנע תיקונים בעתיד טיפול נכון של הרכב שלכם יכול להגדיל את החיים שלו ולהגן על אחריות הרכב, ולשמור על  ערכו בעת פרסום הרכב למכירה פונים רבים לא ישלמו את מחיר המחירון אם ישנם תיקונים שצריך לעשות ברכב.

טיפול נאות ותחזוקה שוטפת תעזור להפעיל  את הרכב שלכם כמו שצריך, הפחתת לחץ ומתח על  מנוע, ורכיבים אחרים ולתקן בעיות העלולה לסכן בטיחות של נהגים אחרים  אחוז גבוה של תאונות רכב הן כתוצאה של אחזקת רכב לקוי.

 

תצרוכת דלק לקילומטר:

תחזוקה שוטפת תבטיח שהרכב שלכם יפעל כהלכה וביעילות גלגלים שחוקים ציוד פגום חובה להחליף או לתקנם, למניעת תקלות ברכב החליפו מסננים במהלך טיפול ברכב ,לחץ נכון בצמיגים ישפר את צריכת הדלק  לקילומטר וישפר את ייציבות המכונית בכביש.

עם מחירי הדלק שעולים בהתמדה, נהגים רבים  מחפשים דרכים לשפר את תצורכת הדלק של רכבם בזכות שמירה על  רכב מתוחזק היטב הדלק ישרף יותר ביעילות, ויחסוך לך כסף על משאבות דלק שמירה על לחץ תקין בצמיגים יפחת החיכוך עם הכביש, והלחץ על המנוע יפחת ,שמירה על המכונית שלך מכוונת היטב ותיקון חלקים פגומים שבו יכולים לההקטין את צריכת הדלק של הרכב שלך.

 

הגן על אחריות הרכב:

ברוב המקרים, שמירה על הנחיות תחזוקה ישמורו על אחריות  הרכב בתוקף הייצרן עלול להכחיש טענות במסגרת האחריות, אם סטנדרט התחזוקה היה לקוי מכיון שלא מולאו .

 

שמירה על   ערכו בעת מעבר ליד שניה:

אחד היתרונות הבולטים ביותר בניהול  מעקב אחר לוחות זמנים תחזוקה באופן שוטף יסייע על שמירת ערכו של הרכב בעת פרסום הרכב למכירה  לאורך זמן.

רבים שקונים מכונית משומשות מוכנים לשלם יותר, כאשר ניתנה עדות של תחזוקה נאותה.  הקפד לשמור תיעוד מלא של כל תחזוקה שגרתית, כך תהיה לכם הוכחה בעת מכירת הרכב.

 

כמה טיפים שנהגים יכולים לעשות בין בדיקות תחזוקה מתוכננת ברכב-

• בדוק שאין מחסור במים ברדיאטור .

• בדוק שמצב השמנים מנוע,הילוכים,תיבת העברה וכו ברמה נכונה  באמצעות המד.

• בדוק לחץ אוויר בצמיגים על מנת להבטיח כי הלחץ הוא ברמה הנכונה עבור הרכב שלך.

  מגבים בדיקת להבים תמנע נזק לשמשה שמור על רמת הנוזל במיכל.  

 

שמירה על הרכב שלך מתוחזק כראוי יכול לשפר את ביצועי הרכב,ישמור על בטיחוך והסובבים אותך, לחסוך לך כסף לאורך זמן. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה