שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2268
מאמרים: 7270
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

הכול על יונדאי i20


אמנון
 
 

חושבים על לקנות רכב? מזל טוב! עומדות בפניכם לא מעט אפשרויות, אפשרויות טובות יותר או פחות, אפשרויות יקרות יותר או פחות וכמובן חדשות או יד שנייה. כשמחפשים רכב אפשר להתבלבל משטף המידע, מידע על תחזוקת הרכב ועל עלות החלקים שלו, מידע על צריכת הדלקת שלו, ומידע על כל דבר אחר. אם אתם לא נשואים או שיש לכם משפחה קטנה של ילד אחד או שניים רכב יונדאי i20הוא רכב שיכול להתאים לכם, וכדאי לכם לשקול אותו בין שאר הרכבים. הרכב זול יחסית גם כשהוא חדש והתחזוקה שלו היא תחזוקה זולה יחסית גם כן

בטיחות הרכב

אפשר לטעות ולחשוב שרכב מסוג יונדאי i20הוא לא רכב בטוח יחסית מכיוון שהוא רכב מיני, ואכן רכבי המיני אלו רכבים קטנים שספיגת הפגיעות שלהן שברירית יותר. אך רכב זה הוא רכב שהושקעה בו לא מעט מחשבה בכל מה שקשור לבטיחות, וזה מתחיל ב"כלוב" הקשיח של הרכב אשר מגן על הנוסעים בו. בנוסף, יש לרכב מערכות חכמות אלקטרוניות בשביל לשמור על אחיזה טובה בכביש, והוא כזה שאפשר לסמוך עליו ברגע האמת. גם בכל מה שקשור לחגורות הבטיחות וכמובן לכריות האוויר זהו רכב שנחשב לרכב איכותי מאוד ובטוח מאוד.

פליטת מזהמים נמוכה

כיום ישנה מודעות רבה לשמירה על איכות הסביבה ועל כדור הארץ, ואין כמעט מי שלא נותן את הדעת על כך. שמירה על כדור הארץ היא בשביל כולנו, ואנו מחויבים לעשות הכול בשביל לתת את שלנו בעניין. פליטת מזהמים היא אחד הדברים שמנסים להילחם בהם וכמה שפליטת מזהמים של רכבים תהיה נמוכה יותר כך יהיה טוב יותר. הרכבים של יונדאי ובפרט רכב זה מצטיין בפליטת מזהמים נמוכה, והוא בעצם נחשב למנוע ירוק כזה שעומד בתקנים השונים. אז אם אתם רוצים גם לתרום את תרומתכם לכדור הארץ הרכב הזה הוא בדיוק מה שאתם מחפשים.

אבזור הרכב

אין כמו האבזור של הרכב של יונדאי מסוג i20. רכב זה מצויד בגלגל הגה שבו יש שליטה על מערכת השמע מה שאומר שלא צריך להוריד את העיניים מהכביש גם כשנוסעים ורוצים לשמוע מוזיקה. יש ברכב תא כפפות עם קירור למשקאות מה שאומר שאתם יכולים לשים בו בקיץ משקה ולאחר זמן לקבל משקה טעים וצונן. בנוסף, יש מחזיקי כוסות כך שלאחר שקיררתם את המשקאות תוכלו להניח אותם במחזיקים ולנסוע בנוחות.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה