שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

המוניות של מרצדס: ממוניות פרטיות ועד מוניות מסחריות – נהיגה חכמה ומפנקת


אמנון
 
 

מוניות מרצדס אינן רק מוצר רכב טכנולוגי ובעל ביצועים גבוהים, זו חוויית נהיגה שפשוט אין שניה לה. תאי הנהיגה והנוסעים נראים כמו הסלון הביתי, עם עיטורים של עור ועץ, ובגדול – ניתן לומר שמדובר באחד המותגים שהושקעו מאמצים רבים לעצבם מבפנים כפי שבדרך כלל משקיעים בעיצוב החוץ. מוניות מרצדס פרטיות מציעות ישיבה בתא מרווח ומפנק, ומוניות מרצדס מסחריות מכילות את כל פתרונות הנוחות לנהג ולנוסעים: מושבים מרווחים, גיר הילוכים ידני ואוטומטי לבחירת הנהג, ופתרונות מיזוג אוויר מתקדמים.

מוניות מרצדס פרטיות

מוניות מרצדס פרטיות מסווגות ל- 3 סוגים: CLASS B, CLASS C, CLASS E. במוניות CLASS Bניתן להבין כשבגריל ישנה טבעת עם הלוגו של מרצדס, וזאת בשונה מ- CLASSES C, Eבהן סמך מרצדס מופיע על החרטום על קצה המכסה מנוע. במונית CLASS B  תוכלו ליהנות ממנוע טורבו דיזל חסכוני 1.8 ליטר 1,796 סמ"ק, חישוקי סגסוגת קלה, מושבי עור ARTICO, מערכת בקרת אקלים אוטומטית, ומראות חשמליות עם אורות איתות.

במוניות של CLASS Cתוכלו, בנוסף ליהנות מגריל מעוב עם חרטום, תא נהג ותא אחורי רחבים מאד המספקים מרחב רב לכל נוסע, מיזוג אוויר גם במושבים האחוריים, והגה 3 צלעות בחיפוי עור נאפה.

אם נוסיף לה את השיפורים של CLASS E, שם כבר תוכלו למצוא מנוע של 2,143 סמ"ק מדגם E 200 CDIאו E 220. לחילופין ניתן לבחור במנוע E 300 CDIבנפח 2,987 סמ"ק, אבל השיפור הבאמת רציני – מראה של סלון בעיצוב אותנטי בכל רחבי פנים המונית, כשאת האפור של העור והפלסטיק מעטרת גם שכבת עץ חום חלקה וכהה גם בתא הנוסעים וגם בתא הנהג.

מוניות מרצדס מסחריות

מוניות מרצדס מסחריות מאפשרות להסיע 10 נוסעים. הרכב מצויד במנוע CDI 3192,987 סמ"ק, אך ניתן להוזיל את הרכב ולקנות אותו עם מנוע CDI 316בנפח 2,143 סמ"ק בלבד. המושבים האחוריים של המונית המסחרית מתקפלים ועל כן ניתן להגדיל את תא המטען. בנוסף, מוניות מרצדס מסחריות מכילות ממשק נהיגה קל ונוח המתבסס על גיר הילוכים אוטומטי או ידני, מערכת בקרת הקצאות דלק ECO START STOP, ומנגנוני בטיחות מתקדמים כמו CROSSWIND ASSISTלמניעת השפעת רוחות צד, ו- LANE KEEPING ASSISTלסיוע לשמירה על הנתיב של הנהג ללא סטיות. כמו כן מצוידת המונית במנגנוני אוטומציה כמ הדלקת אורות גבוהים אוטומטית והפעלת מגבים אוטומטית בגשם. מוניות מרצדס המסחריות והפרטיות משלבות בחובן ביצועים, חסכנות, פינוק ונוחות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה