שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

הנהג הישראלי ורכבי המאזדה


ניב ל
 
 

הנהג הישראלי מאז ומעולם אהב מכוניות יפניות, בפעם הבאה שאתם עולים על הכביש נסו לספור בנסיעה קצרה כמה רכבי מאזדה תפגשו על הדרך. רכבי המאזדה החלו את דרכם בישראל בתחילת שנות ה-90 של המאה הקודמת עם דגם ה-323 שהפך לרכב המשפחתי היוקרתי ביותר על הכביש. מאז ועד היום אלפי רכבי מאזדה החלו לעלות על כבישי ארצנו וכיום הדומיננטיים שבהם הם דגמי המאזדה 3 ו-המאזדה 6.

חברות מסחריות לצד משפחות רבות הפכו את דגמי המאזדה השונים לרכב הנמכר ביותר בישראל מאז תחילת המאה הנוכחית. אולי זה העיצוב הפשוט והחכם של רכבי המאזדה ואולי זה סביבת הנהג האידיאלית או שמא מדובר בכלל בהתנהגות הכביש האופטימאלית של רכבי המזדה שהפכו אותה לכה פופולארית בקרב הנהג הישראלי. כך או אחרת, יותר ויותר חברות מסחריות ומשפחות פרטיות מעדיפות את המאזדה כעדיפות ראשונה כרכב משפחתי או כרכב חברה.

מאזדה –עניין של שירות

כרכב הנמכר ביותר בישראל של  השנים האחרונות, עומדים לרשות נהגי משפחת מאזדה מספר מרכזי שירות ארציים,כאשר כל אחד מהם מהווה  מוסך מורשה מאזדה לכל עניין ודבר. כל מוסך מאזדה מתהדר בציוד טכנולוגי מתקדם המאפשר איתור וזיהוי תקלות ביתר קלות. מרכזי השירות של מאזדה פועלים מקרית שמונה שבצפון ועד אילת בדרום ולמעשה משרתים את כלל אזרחי  המדינה שמיקמו את רכבי המאזדה כעדיפות ראשונה על גלגלים.

מוסך מורשה מאזדה מעניק את מגוון הפתרונות על פי הוראות יצרן בלבד. כל מוסך מאזדה מתעדכן באופן שוטף עם החברה היצרנית לגבי כל שינוי ופיתוח טכנולוגי כזה או אחר בדגמי החברה. עובדי מוסך מורשה מאזדה יוצאים להשתלמויות מקצועיות שוטפות העוזרות להם לשמור על מיומנויות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

מוסך מורשה מאזדה הינו המקור המקצועי המוסמך ביותר לטיפול בדגמי החברה המיובאים לארץ, הן ברמת הטיפולים השוטפים והן ברמת תיקוני תקלות שונות. שמירה קפדנית מצידכם על רכב המאזדה שברשותכם באמצעות מוסך מאזדה מורשה תאפשר לכם ליהנות מרכב בטיחותי ואמין לאורך שנים. כמו כן, טיפולים סדירים של הרכב באחד ממרכזי השירות יעזרו לכם לשמור על שווי ערך הרכב בצורה יעילה יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה