שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2516
מאמרים: 7556
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

הפחד מלשכוח תינוק נעול ברכב


אייל אבו

מנעולנות בפריסה ארצית, התמחות במנעולנות בית רכב וכספות 24/7 http://eyalock.co.il//

0529252323

 
 

 

הפחדים שהילד ננעל בתוך הרכב
הכניסו לדמיונכם מקרה שביום קייצי, היית בסידורים מאז השעה 10 בבוקר מעוניין לגמור כאמור את כל שסידורים שהכנת וגם רשימת הקניות שלך. הבאת עמך את התינוק בן חצי שנה. עכשיו אתה נמצא בחנות האחרונה לסידורים על מנת להביא מהחנות פריט לפי התכנון. עצירה האחרונה החפוזה שלך להביא את הפריט האחרון שיש לך לאסוף לפני שתחזור לביתך. ממהר, סגרת את דלת המכונית ופנית מתוך מגרש החניה לסופר מרקט, ואפילו לא זכרת שהתינוק שאתה כה דואג לו, הלך לישון סוף סוף בכיסא האוטו  שלך, לבדו ברכב הלוהט.

למי זה יכול להיות?
תרחיש אימה זה עלול לקרות אצל לכל אדם מאיתנו. אין ספק, שזהמפחיד וקשה עבורנו. 15 דקות זהו זמן מוגזם לנזק הגוף מהחום ברכב נעול. על פי הסטיסטיקה,בערך 7 ילדים מתים בכל שנה  ברכב ועוד הרבה נפגעים ממכת חום בארצנו החמימה.

זה קורה רק למבוגרים?
זה לא רק שבוגרים שוכחים לא בכוונה את הזאטוט באוטו; הדבר קורה גם שהקטנטן נכנס לבד.ואתה מותש מהחום ולא שמת לב, ודואג להמשך הסידורים או המשך המשימות שלך, הסחת הדעת ברגע חפוז של הורה ערני בדרך כלל. לפעמים, ילדון סקרן שמשחק בחניה מחליט להיכנס לאוטו לא נעול ונעל אותו בשגגה בפנים.

תופעות הללו עלולות להתרחש אפילו בייחוד לעירניים ביותר שיש. ישנם מספר נקודות חשובות שעלינו לדעת. מצ"ב מקבץ תובנות שיועילו לכם להתמודד עם סוג כזה של התמודדות.

להשתדל לא להילחץ ולהתנהג במשנה זהירות
תמשיך להישאר שלו והורד מחשבות לא טובות אם אתה בסיטואיציה קשה זו. תסכול ופאניקה יכולים להוביל לטעויות נוראיות. תנאי החום בחלק הפנימי של האוטו מטפסת במהירות, בייחוד כשהמזג האוויר בשטח נראה סביר, הטמפרטורה מחום הרכב יכולה לעלות ל 120 מעלות צלציוס , ובתוך עשר הדקות הטמפרטורה של האוטו עולה ומטפסת. הילד חום גופו עולה פי מ 3-5 פעמים בהשוואה לאדם בוגר. זה מסוגל להכניס את הקטנטן לעליית חום קשה ויכול להוביל למוות לו יהיה בסיכון זה יותר מידי זמן. לכן יש צורך בפעולה מהירה, ראה את כל המשאבים הנמצאים לפניך באזורך בזמן שהנך מזעיק לסיוע.
התקשר עם פורץ רכבים מנס ציונה
קרה ולא מצאת סיוע מיידי לשחרור ילדך, חייג עוד הרגע למנעולן בנס ציונה במידה ואתה מתגורר שם. לרוב הנזקקים מקבלים המלצה טלפונית לנפץ את חלונות הרכב לבדם כדי להחלץ מסיטואציה זו. חלף זמן עד שחילוץ מסויים יתאפשר להם להגיע למקום. מנעולן רכב יכול לפתוח את מכוניתכם בלי שום נזק, המנעולנים יפתחו את דלת המכונית שברשותכם גם בשביל להציל את הקטנטן המבוהל.

בדרך כלל שירות מנעולנים הוא 24/7 והם נותנים שירותי חילוץ ילדים מהרכב באופן בהול בעלות סבירה. מנעולן 24 שעות ביממה מומלץ  יש לו כל הזמן כלי עבודה באיכות גבוהה מהטובים שיש ובביצועים חדישות כדי להביא למענך שירותים זריזים ואיכותיים.

הצוות המוסמך נותן גם שירותיו ברחובות ממנעולן ברחובות שאפילו מייעץ טלפונית, אם חלילה אתה בסיטואציה זו, אז תנסה לבנתיים להחשיך את חלון האוטו שברשותך על מנת למזער את חום הרכב. אם איש לא מצליח לסור אליך בזריזות, בהנחה אם הסיוע טרם בא, פשוט נפץ את החלון באופן בהול.
 
בכל מקרה שכזה, חפש חילוץ הכי מיידי ומהיר שיש גם אם אין ברירה אלא לשבור את חלון הרכב, עשה זאת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה