שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

השיטה הטובה ביותר ללימוד תיאוריה


לילך

טובה שטייג - מנהלת אתר ללימוד תיאוריה - "לילך תיאוריה" ומנכ"לית לילך הוצאה לאור המוציאה ערכה ללימוד תיאוריה - הערכה הטובה ביותר הנמכרת בחנויות וברשתות הספרים.

 
 

 

מבחן התיאוריה מורכב בימים אלו, עד להודעה חדשה, ממאגר השאלות והתשובות של משרד התחבורה. את המאגר תוכלו לראות באתר משרד התחבורה, והוא מורכב מהרבה מאוד שאלות – 1800 שאלות. מבחן התיאוריה הוא מבחן אמריקאי וזה מגביר את הסיכויים להצלחה, כי חשבון קטן מראה שלכל אחד מאיתנו יש סיכוי לנחש נכונה 25 אחוז מהתשובות. מדוע? כי יש לבחור בתשובה אחת מתוך ארבע, דבר המקנה מראש סטטיסטית סיכויי הצלחה של 25 אחוז!!!

או-קיי, אבל עדיין מותר להגיע רק עד 5 שגיאות במבחן התיאוריה מתוך 30. זאת אומרת, יש להגיע במבחן לציון של 83 נקודות מתוך 100 – ומה יעזרו לנו 25 הנקודות שניתנות לנו מראש?

רבים מהתלמידים שחושבים כי הדרך הנכונה היא לשנן את התשובות הנכונות. לפי גישה זו, מי שיש לו זיכרון טוב יצליח די מהר בבחינה – ומי שאין לו זיכרון טוב יחזור על הבחינה שוב ושוב, עד שיתמזל מזלו ויינתן לו גיליון שאלות קל יחסית והוא יעבור סוף סוף את המבחן.

נשמע לכם הגיוני? בהתחשב בעובדה שיש במאגר השאלות והתשובות של משרד התחבורה כל כך הרבה שאלות ותשובות – הרי שהשינון הוא מיותר ואפילו טיפשי!!!

אז מה עושים?

הדבר הנכון ביותר בלימוד תיאוריה הוא ללמוד לפי נושאים את חומר הלימוד, ואז הדברים מסתדרים הגיונית בראש וכבר לא מדובר בשינון חסר טעם, אלא בהיגיון פשוט שיגביר את הזיכרון ואת היכולת לענות נכון על שאלון מבחן התיאוריה.

לפני שאתם פונים לתרגול שאלות ממאגר השאלות והתשובות של משרד התחבורה, כדאי לכם לקרוא פרק מתוך ספר הלימוד מתחילתו ועד סופו ורק אז לענות על שאלות מהמאגר הנוגעות לפרק שאותו למדתם. כאשר אתם קוראים שאלה – קראו היטב את ארבע התשובות ולפני שאתם עונים חפשו את התשובה הנכונה בפרק הלימוד. שיטת הלימוד המשולבת של לימוד ותרגול היא הדרך הטובה ביותר ללמוד למבחן. כך תזכרו טוב יותר את חוקי התנועה ותדעו לענות גם על שאלות ממאגר השאלות שטרם נתקלתם בהם.

שיטת הלימוד הזאת היא ייחודית לאתר לילך תיאוריה וכן לערכה ללימוד תיאוריה "הצלחה בבחינת התיאוריה 2013" בהוצאת לילך. נסו ותיווכחו. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה