שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

זיווד לרכב מסחרי גדול


שמרון
 
 

התאמה של מחיצות לרכב מסחריים נעשית בין היתר על בסיס אופיו של הרכב וגודלו (לצד צרכי המשתמש). להלן נבין את המשמעות של הזיווד שנועד לרכב המסחרי במידות גדולות.

 

ישנם דגמים רבים של רכבים מסחריים גדולים. לרוב, מדובר על רכב הבנוי מתא נפרד לנהג ותא מטען כיחידה נפרדת. מצויים הבדלים ניכרים בגדלי הרכבים, הן בגובהם והן באורכם. כלומר, שטח פנוי שבו יותקן ארגז לרכב מאוד תלוי בדגם הספציפי של הרכב.  

 

מי זקוק לזיווד לרכבים מסחריים גדולים 

הרשימה של רכבים מסחריים שנחשבים לגדולים ארוכה למדי. רשימה חלקית (מאוד) כוללת את מאסטר, של חברת רנו, דואקו של פיאט, בוקסר של פיג'ו וכן הלאה. הבעלים או הנהגים של הרכבים המסחריים הללו או הדומים להם, יפיקו תועלת מרובה ממערכת זיווד מתוכננת היטב. כלומר, כזאת שנועדה לענות על צרכים מוגדרים הנובעים מאופי העבודה, סוג הרכב, סוג מטען, כלי עבודה, שטח אחסון וכדומה.  חשמלאי בעל רכב מסחרי, זפתים, מכונאים ניידים, שרברבים, מתקינים למיניהם, שיפוצניקים, הזיווד הנכון הופך את הרכב שלכם ליעיל במיוחד. כל דבר שצריך קל לאתר ונמצא במקום. כל הציוד, כלי העבודה, מברגים ועד צינורות מאוחסן היטב ונוח לשליפה. 

מגוון אפשרויות זיווד מעולות ועוד כמה תועלות 

תכנון והתקנת זיווד בצורה מקצועית מתבצעים תוך חשיבה וידע אודות מבנה הרכבים. על פי מבנה תא המטען, הגדרות מיוחדות של בעל הרכב ומפרטים נדרשים. ניתן להתאים לכל סוג של רכב מגוון אפשרויות זיווד מעולות. ולא חסרות לנו דוגמאות. 

זיווד לרכב מסחרי במידות גדולות יכול לכלול מדפים, מגירות טלסקופיות ופתרונות מודולריים או מתפרקים נוספים. מדפים מקובעים או נשלפים, ארוניות עם דלתות ואפשרויות לנעילה ואבטחה, למניעת פתיחה לא רצויה. 

אפשרויות זיווד מעולות בדרך כלל נבחנות גם על פי שני פרמטרים נוספים. הראשון הוא המשקל והשני הוא החוזק. כל המערכת בנויה חזק, בשילוב הזיווד ותוך שמירה על שלמות הרכב. הפתרונות קלי משקל, על מנת שלא ליצור הכבדה בזמן נסיעה. ולסיום, זיווד איכותי נשמר מסודר ויפה, מעניק נראות מרהיבה ונוחות בעבודה.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה