שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

חברת יונדאי מוטורס ומשפחתית הדגל שלה – יונדאי i30


אמנון
 
 
קצת על החברה

חברת יונדאי מוטורס היא אחת החברות המתקדמות והחדשניות בתחום הנדסת וייצור רכבים. החברה היא דרום קוריאנית ובסיסה יושב בעיר סאול, דרום קוריאה. החברה נוסדה בשנת 1967 ויחד עם הרכב של 32.8% של תת-חברות אשר ברשותה, היא יוצרת את קבוצת יונדאי מוטורס. הקבוצה הינה הרביעית בגודלה בעולם מבין חברת הרכב, בהתחשב בסדר גודל המכירות השנתיות מאז 2012.

בשנת  2012, החברה מכרה מעל לארבעה מיליון כלי רכב וביחד עם קיה, שהיא אחת מחברות הבת של יונדאי, מכרו מעל שבעה מיליון כלי רכב. יונדאי מפעילה את המפעל הגדול להנדסה וייצור רכבים באולסן, שהוא גם בדרום קוריאה. לחברה מרכזי פיתוח ומחקר ברחבי העולם, מגרמניה ועד ליפן, הודו וארה"ב. המהלך נועד לקדם את יכולות הקבוצה ולהביאה לייצור בשימוש שיא הטכנולוגיה המתפתחת. יונדאי מגישה ללקוחותיה טכנולוגיה של רכבי יוקרה, וזאת בעזרת העסקת צוות מהנדסים, מעצבים ומומחים שונים, מהשורה הראשונה.

בחברת יונדאי דואגים לשמור על איכות הסביבה ועל האנשים החיים בה, מתוך תפיסה השואפת ליצור עולם טוב יותר עבורנו. יונדאי פועלת רבות להפחתת פליטת הגזים המזהמים ומייצרת מנועים העוברים ייעול מתמיד ומפתחת טכנולוגיות הנעה יעילות יותר. מעבר לכל מה שקשור בייצור רכבים, יונדאי מקדמת מזה שנים רבות פעילויות לסיוע לנזקקים, בעיקר לילדים. בשנים האחרונות מתמקדת החברה בילדים חולי סרטן ומפנה משאבים רבים לכיוון. כל זאת מעבר לעובדה שמאות אלפי משפחות מתפרנסות מעבודה בחברה.

יונדאי  i30- סקירה כללית

יונדאיi30 מציבה רף גבוה של איכות, בטיחות ורמת אבזור. דגם ה- cross wagon מעניק את כל היתרונות המנצחים של רכב משפחתי מנצח ומעניק יותר נוחות ומקום למשפחה. לרכב גג גבוה המעניק חלל פנימי מרווח המאפשר לצאת ולהיכנס לרכב בנוחות ואפילו לשבת בו זקוף. יונדאי  i30היא מכונית משפחתית שעושה חשק לנסוע למרחקים ארוכים בכבישים בין-עירוניים וגם למרחקים קצרים בעיר. הרכב מקרין הנאה, פינוק וזמן איכות וזה בוודאי קשור לעובדה שעיצובו נעשה בהשראת הטבע.

יונדאי  i30מגיעה עם מערכות בטיחות ברמה גבוהה ביותר, רמת אבזור בלתי מתפשרות, והנדסת אנוש בעלת הקפדה מרבית. הנוסעים זוכים לשבת במושבים מעוצבים, ארגונומיים ונוחים במיוחד שתוכננו לפי עקרונות אורתופדים. זהו רכב המשלב טכנולוגיות חדשניות והנדסת אנוש מהמתקדמות בשוק הרכב העולמי. נוסעי הרכב נהנים ממקום ישיבה מרווח מאוד גם מאחור וכמובן גם לתא מטען מרווח ובגודל של 528 ליטר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה