שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

חלקי חילוף משומשים לרכב


טלי גל
 
 

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי רכבים ואופנועים מעדיפים לקנות חלקי חילוף משומשים לרכב ולאופנוע וזאת משום ההבדל המשמעותי במחירו של החלק. כאן חשוב מאוד לוודא כי אותו חלק אשר נמכר לכם הוא חלק איכותי אשר מתפקד כהלכה וכי אותו מקום אשר מספק לכם את החלק, יהיה מוכן לקחת אחריות על כל בעיה עם החלק.

חלקי חילוף משומשים- נקודות חשובות

כל אחד צריך להגיע להחלטה באם הוא מעוניין לרכוש חלקי חילוף לאופנועים ולרכב המוגדרים כחלקים חדשים עם אחריות יצרן או חלקי חילוף משומשים לרכב או לאופנוע אשר זולים בכמה עשרות אחוזים מהחלקים החדשים.

חלפים אשר מוגדרים כמשומשים הם חלקים שהגיעו אל המוסך תקולים ועברו תיקון ושיפוץ יסודיים ולאחר מכן נמכרים לבעלי הרכבים והאופנועים. רבים נרתעים לקנות חלקי חילוף משומשים לאופנועים או לרכבים משום הסברה כי חלקים אלו לא מחזיקים מעמד לאורך זמן וכי רוב החלקים תקולים.

סברה זו מוטעית. אם תבחרו לרכוש את החלקים ממוסך אמין, מקצועי ובעל מוניטין של שנים, אין לכם מה לדאוג. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי יש פעמים בהן אין לכם ברירה ותאלצו לקנות חלקים מחודשים או משומשים וזאת משום שהיצרן הפסיק לייצר את אותו חלק ולא לא ניתן למצוא חלק חדש.

חלקי חילוף משומשים לרכב- נקודות חשובות

מוסך- תמיד יש לבחור במוסך אמין. אם אתם מרוצים מהמוסך אליו אתם מביאים את הרכב שלכם במשך שנים ואתם מודעים לעובדה כי מוסך זה מספק גם חלפים משומשים, ההמלצה היא לברר עם שאר הלקוחות האם הם מרוצים מהחלקים שסופקו להם ואם כן ניתן לרכוש את החלקים השונים ממנו.
  אינטרנט- המהפכה הטכנולוגית עשתה את שלה והיום חברות רבות משווקות חלקי חילוף לרכב וכן חלקי חילוף לאופנועים באמצעות אתרי אינטרנט שונים.

כאן יש להיזהר ולבדוק מהם החלקים אותם הם מציעים והאם חלקים אלו יוצרו על ידי יצרנים מוכרים. אם אינכם מעוניינים להשתמש באינטרנט יש מוסכים רבים המציעים חלקי חילוף משומשים הן לרכב והן לאופנועים וקטנועים.
  אחריות- אם מוסך אומר לכם כי אין כזה דבר אחריות על חלפים משומשים עברו למוסך הבא ברשימה. יש אחריות על חלקי חילוף משומשים ומוסכים רבים נותנים ללקוחותיהם אחריות זו לפרק זמן מסוים.
 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה