שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2408
מאמרים: 7393
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

חשוב לדעת על ביטוח רכב


אבי ביטון
 
 

ביטוח רכב מעולם לא היה פריט זניח או שולי. רכישת ביטוח רכב זה שלב משמעותי בין אם מדובר על ביטוח חובה לרכב ובין אם מדובר על ביטוח מקיף לרכב יש לבדוק היטב ולבחון את השטח כדי לדעת במה כדאי לבחור. גם אגף שוק ההון – ביטוח וחיסכון של משרד האוצר ממליץ לבצע השוואת מחירים ובדיקה בין חברות הביטוח השונות בטרם פונים לרכוש את ביטוח החובה לרכב.

רפורמה בענף הביטוח

בעקבות הרפורמה בענף הביטוח חלו שינויים רבים על פני המפה של חברות הביטוח והביטוחים השונים. לפיכך חשוב להשוות את העלויות של הביטוח בין החברות השונות. הפער בין הביטוחים השונים המוצעים לכם עשויים להגיע לסכומים גבוהים ואפילו למאות שקים. לפיכך כדאי להשוות מחירים ולאתר את הביטוח המתאים בתעריף הגיוני.

גיליתם חברת ביטוח שמציעה מחיר גבוה מהמותר?

לאור הרפורמה בתחום הביטוח יש סכום מקסימלי שלחברת הביטוח מותר לגבות עבור ביטוח חובה לרכב. במקרה בו אתם נתקלים בחברת ביטוח או בסוכן שמציע חבילת ביטוח בסכום גבוה יש לדווח על כך ליחידה לפניות הציבור של שוק ההון לצורך אכיפה. שכן חל איסור להציע מחירים גבוהים מהמחירון המותר בתחום זה.

ביטוח מקיף לרכב

בכל מקרה של רכישה של ביטוח מקיף לרכב יש לבדוק מה כלול בפוליסה ואילו מקרים אינם כלולים. מאחר וכל פוליסה כוללת מקרים שונים. חשוב לבדוק את הפרטים כדי לדעת מהו המוצר שאתם רוכשים. מהו המחיר שאתם משלמים עליו ומהי התמורה שאתם מקבלים בעדו. כאשר בודקים היטב מראש לא נופלים בפח ולא מגלים לאחר מעשה כי נוצר נזק שאין לכם גורם מממן עבורו.

ביטוח חובה לרכב

ברכישה של ביטוח חובה לרכב יש לדעת כי בכל עת חשוב להחזיק את תעודת הביטוח התקפה אתכם ולוודא שיש לכם ביטוח תקף בכל עת. מאחר ויציאה לכביש ללא ביטוח בתוקף מסכן אתכם משתי בחינות. ראשית מבחינת החוק זו עבירה. אין לנהוג ללא ביטוח חובה בתוקף. שנית זה מעשה חסר אחריות בעליל. היות וכל נסיעה מהווה מקום סכנה עבור הנוסעים ועבור הנהג. וכל פגיעה  שעלולה להתרחש חלילה גוררת אה הוצאות רבות של טיפולים רפואיים ושל תרופות יקרות. גם את ימי האשפוז צריך גורם כלשהו לממן. שאם לא כן הוא ייפול על הכתפיים שלכם, ומדובר על סכומים גדולים. לכן הסדירו בזמן את רכישת ביטוח רכב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה