שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

חשיבות קניית רכב טרייד אין יד שנייה מפרטי יבואן מורשה


אמנון
 
 

רכב הוא היום כבר מזמן לא מותרות אלא כלי תעבורה נצרך אצל רבים מאתנו. בעיקר אם אנו בעלי משפחה אנו חייבים רכב בשביל היום יום שלנו, כזה שינייד אותנו ממקום למקום. העולם היום הוא עולם דינמי בו יש לנו כל הזמן מטלות לעשות ופעם היה אפשר לעשות אותם ברגל או על ידי תחבורה ציבורית אך כיום אנו חייבים לעמוד בזמנים מסוימים וללא רכב יהיה לנו קשה מאוד לעשות את זה. אך טבעי הוא הדבר שכשהרכב הישן שלנו מתקלקל נהיה חייבים לחליף אותו והאופציה הטובה ביותר היא רכב טרייד אין יד שנייה למכירה מהיבואן.

למה זה עדיף?

קנייה של רכב יד שנייה היא סיכון לא קטן, סיכון לקנות רכב שיש לו בעיות שלא ידענו עליהן, בעיות אשר עלולות לעלות לנו לא מעט כסף מאוחר יותר שלא לדבר על השבתה של הרכב. ולכן, אנו חייבים להקטין את הסיכון כמה שיותר ואם אנו הולכים על רכב טרייד אין יד שניה למכירה מיבואן כלשהוא אנו מקטינים את הסיכון. ולמה? מכיוון שיבואנים עושים טרייד אין וקונים כמעט כל רכב שמוצע להם במסגרת עסקה כזו, ואת הרכב שהם מוכרים הם בודקים טוב לפני וכמובן נותנים עליו אחריות כלשהיא לתקופת מה. כך אנו מקטינים את הסיכון בקניית רכב יד שנייה.

מה בודקים לפני שקונים רכב יד שנייה באופן כללי?

כשקונים רכב יד שניה ולא משנה אם הוא מיבואן או שהוא מאדם פרטי יש לא מעט דברים שחשוב לבדוק. ראשית חשוב לבדוק עד כמה שניתן מה עבר על הרכב? האם הוא עבר תאונה כלשהיא או שלא, אם הוא עבר עדיף לוותר עליו. בנוסף, חשוב לבדוק מהו משבו של המנוע? האם הוא הוחלף מתישהו או שלא, וכמה קילומטרים המנוע הזה עשה. כשבודקים את כל אלו מקבלים אומדן כללי על המצב של הרכב, אך בכל מקרה חשוב לקחת אותו לבדיקה לפני קנייה ובמקום נייטרלי, ולא כזה שהמוכר מציע שנלך אליו לבצע אצלו את הקנייה של הרכב.

רכב יד שנייה אם כן הוא סיכון לא קטן, אך אם עושים את כל הבדיקות מקטינים את הסיכון בעסקה לא טובה, וכמובן אם זהו רכב הנקנה מיבואן במסגרת טרייד אין הסיכון הינו נמוך יותר מכיוון שככל הנראה הרכב שאנו נקבל הינו רכב במצב טוב יחסית.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה