שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

חשיבות קניית רכב יד שניה פרטי מיבואן מורשה


אמנון
 
 

אנו חיים כיום בעידן שבו דרך רשת האינטרנט קל מאד ליצור קשרים עם אנשים שונים, למכור ולקנות כל מיני חפצים משומשים יד שניה, וכך גם כלי רכב. קל מאד למצוא באתרי אינטרנט מסוימים מודעות של מכירת כלי רכב, מיד לראות תמונות מכל הכיוונים של המכונית המדוברת ואת כל המידע הכללי והמכני אודות הרכב עצמו. גם כאשר רואים מכונית שמחפשים, שהתיאור הכתוב מפתה ומזמין, אחרי צינון ההתרגשות הראשונית מתעוררים ספקות ושאלות בנוגע לאדם שמאחורי המודעה – מי הוא? מדוע הוא חוכר את הרכב? האם הוא מוסר את כל המידע? האם הוא לא מסתיר שום פרט?

כאשר מחפשים רכב יד שניה למכירה חשוב מאד לסמוך על הצד השני, אחרת העסקה לא תצא אל הפועל ויהיה קשה מאד לקנות את הרכב כאשר לא מאמינים למוצא פיו של הצד המוכר. חשוב מאד לדעת שזה מה שקורה כאשר ישנה יצירת קשר הדדית בין אנשים פרטים שאחד מנסה למכור רכב והשני מחפש לקנות רכב משומש יד שניה. ישנה אפשרות נוספת נוחה ובטוחה הרבה יותר והיא לקנות את הרכב (גם המשומש מיד שניה!) דרך היבואן המורשה בארץ של החברה שייצרה את הרכב, גם אם מדובר על כמה וכמה שנים שכבר עברו מאז יוצר הרכב והגיע לארץ.

רכב יד שניה למכירה

סוכנות העובדת מטעם היבואן המורשה והמוסמך בארץ תתפקד בתור חברה מסודרת ומכובדת שתמסור את כל המידע אודות הרכב לקונה הפוטנציאלי. נציגי החברה יהיו וירגישו מחויבים לתת את כל הפרטים, גם אלה שעלולים לסכן את המכירה על מנת לשמור על גילוי נאות ולהתנהג כפי שהייתה דורשת מהם להתנהג הנהלת החברה היצרנית בכבודה ובעצמה לו הייתה ממוקמת כאן בארץ בקרבת מקום. הם יגישו את כל המסמכים והרישומים הקשורים לטיפולים והבדיקות שעבר הרכב במוסכים המורשים ויענו על כל שאלה שתתעורר אצל הצד הקונה.

לא כדאי לקחת סיכון ולקנות רכב יד שניה למכירה מאדם שמרגישים שלא בוטחים בו או שלא יודעים באופן וודאי האם הוא דובר אמת והכוונות שלו טהורות ונקיות. תהיה זו עוגמת נפש גדולה מאד לגלות בדיעבד שהפרטים שנמסרו לא היו נכונים ומלאים וכעת גם הרכב אינו תקין וגם ירד לטמיון סכום כסף גדול שלא יוחזר. כדאי מראש לפנות אל אנשי מקצוע שלא ישקרו ולא תהיינה להם כוונות נסתרות או לא טובות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה