שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

חשיבות קניית רכב יד שנייה פרטי מיבואן מורשה


אמנון
 
 

מי שמחליט שהוא צריך לחפש רכב יד שניה למכירה צריך לבצע סקר שוק יסודי ומקיף ככל האפשר ויש דברים רבים הן לדעת והן לבצע. עליו להחליט האם הוא פונה אל מודעות של אנשים פרטיים שמעוניינים למכור את הרכבים שלהם או לפנות אל סוכנויות של יבואנים מורשים. אין ספק שהאופציה הטובה והמועדפת יותר היא זו של קנייה דרך יבואן מורשה ואכן אנשים רבים בוחרים באפשרות זאת. ישנם יתרונות רבים לקניית של רכב יד שנייה דרך הסוכנות של היבואן המורשה ואנשים רבים חשים יותר ביטחון לקנות דרך סוכנויות אלה.

היתרון הגדול ביותר בקנייה של רכב יד שנייה דרך היבואן המורשה בא לידי ביטוי כאשר בודקים את המצב המכאני של הרכב. סוכנויות של יבואנים מורשים מעבירות את הרכבים את כל הטיפולים ואת כל מה שקשור בתחזוקה שוטפת במוסכים מורשים, על ידי אנשי מקצוע שנחשבים מומחים בתחום מכונאות הרכב, חלקי החילוף תמיד יהיו מקוריים וחדשים ואפשר יהיה להיות בטוחים שהרכב יהיה במצב הטוב ביותר האפשרי ביחס לכך שהוא משומש ומועמד למכירה כיד שנייה.

למה לצפות כאשר מחפשים רכב יד שניה למכירה

אי אפשר להתווכח עם העובדה הברורה מאליה שרכב יד שנייה אינו רכב חדש על כל המשתמע מכך. הרכב משומש, הוא נסע כברת דרך ארוכה, אנשים ישבו בו, ישנו בו, אולי גם עישנו בו, יכול להיות שלכלכו את הרכב, אולי התקינו כסאות של ילדים ו/או תינוקות במושב האחורי, מה שפגע אפילו מעט במושב עצמו, או שאולי בזמן התקופה שהרכב היה בשימוש של הבעלים הקודמים נשפך משהו שהשאיר כתם שלא יורד על הריפוד או על המושב. אלה דברים שצריך לקחת בחשבון ולדעת אותם מראש כדי לדעת כיצד להיערך לקראתם.

יחד עם זאת, כאשר מחפשים רכב יד שניה למכירה דרך סוכנות של יבואן מורשה אפשר להיות לפחות בטוחים שעובדי הסוכנות עשו כל שביכולתם על מנת שהרכב יהיה במצב הטוב ביותר האפשרי לפני שיגיע אל חניון התצוגה כדי שייראו אותו קונים פוטנציאליים ויתרשמו מהמצב שלו והמראה שלו. אין זה מובן מאליו שהבעלים הקודמים יבצעו פעולות שכאלה ברכב אך זהו אחד היתרונות של קנייה דרך סוכנות של היבואן המורשה, מפני ששם חשים מחויבות הרבה יותר גדולה כלפי הקונים הפוטנציאלים וירצו להעביר לידיהם את הרכב במצב הכי טוב שרק אפשר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה