שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

טויוטה שוברת את השוק – ועכשיו ביבוא אישי


אבי ביטון
 
 

 

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה ניכרת במכוניות המיובאות לארץ בייבוא אישי, ולא בכדי. לפי נתוני משרד התחבורה,  חלה עלייה של כמעט 300% אחוזים במספר המכוניות המיובאות לארץ. מחד, ניתן להצביע על הרווחיות האדירה הטמונה באופציה של רכישת רכב באמצעות יבוא אישי. הפערים הגדולים בין מחירי הרכב הנרכש בארץ מיבואן רשמי ישראלי לבין מחירו של רכב הנרכש באמצעות ייבוא אישי – הינם עצומים. הסיבה לכך הינה התחזקות המטבע המקומי מול הדולר וגידול בהיצע הרכבים בעקבות המיתון שחל בארה"ב.

 

שנית, ניתן להצביע על המודעות ההולכת וגוברת בארצנו הקטנה כי אין חובה לרכוש רכב מהיבואן הרשמי ולמעשה ניתן לרכוש אביזרים נוספים לרכב באותו המחיר, מה גם שעלות הרכב ברכישתו מהיצרן – נמוכה לאין ערוך. האופציה לרכישת רכב שגילו לא מעל שנה הופכת את התהליך  למבוקש על ידי אוהבי הרכבים, המבקשים חוויית נהיגה איכותית במחיר לא גבוה. כזו מתקבלת ברכבים אמינים דוגמת טויוטה, שמחירי עלותו של יבוא אישי טויוטה  מאפשרים רכישה נוחה לכיס.

 

יבוא אישי טויוטההינו אחד התחומים התופסים תאוצה מוגברת בשנים האחרונות. עם העלייה במודעות לרווחיות הרכישה באמצעות ייבוא והנגישות למגוון אדיר של רכבים – הציבור אומר את שלו. עד כדי כך, שהסוכנויות הרשמיות אף יצאו בצעדים להגבלת הייבוא האישי. לאלה בינינו שאוהבים חוויית נהיגה אמינה לאורך שנים, נהנים מנסיעה בטוחה וזקוקים לביטחון המספק רכב חדיש מתוצרת בעלת אחוז מכירות המשתייך לעשירייה הראשונה בעולם, ייהנה מאפשרות של יבוא אישי טויוטה  במחירים שיבטלו כל היסוס.

 

טויוטה נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם, ובתואר החברה הנערצת ביותר היא עומדת מאחורי הישג הנובע מניסיון רב שנים של ייצור אמין ואיכותי. על פי נתוני משרד התחבורה, בשנת 2005 יובאו לארץ 300 רכבים, בשנה שאחריה כבר יובאו 450 רכבים ובשנה שאחר כך – 950. ב-2008 כבר ניתן לראות זינוק משמעותי ל- 2,700 כלי רכב וכ- 1,500 טרם תום שנת 2009. טויוטה אחראית ללא מעט מהמספרים הללו, בהיותה יצרנית מבוקשת ומוערכת. למעשה, בתהליך יבוא אישי טויוטה הגיעו לארץ מארה"ב כ- 230 רכבים ב2008 ו- 240 רק במחצית הראשונה של 2009. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה