שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

טיפים בנוגע למצברים


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

אם אין לכם מושג בכל הנוגע לתחום המצברים, הרי שתופתעו לגלות שמצברים הם בעלי השפעה מכרעת ברכב שלכם. מצברים אלו אחראים לחשמל ברכב החל מההתנעה וכלה באורותיו של הרכב. אז מה עושים כאשר נתקלים בתקלות שונות במצבר? האם ניתן להקדים תרופה למכה ובמידה ויש צורך להחליף את המצבר, כיצד עושים זאת והיכן?

מצברים– תשובות לשאלות

אז מה ניתן לעשות כשמתחילים להיתקל בבעיות שונות הנובעות מהמצבר? ראשית כל, חשוב להבין אילו בעיות שייכות למצבר, כמו לדוגמא: תקתוקים בעת התנעה הרכב או אי יכולת להתניע את הרכב, במידה והצופר איננו נשמע כפי שנשמע בעבר (חלש יותר, שקט יותר), אורות הרכב חלשים יותר (הן מחוץ לרכב והן בפנים) וכמובן במידה והרדיו ניתק מדי פעם או לא עובד בכלל.

אז האם באמת ניתן "להקדים תרופה למכה" בכל הנוגע אל מצברים לרכב? האם ניתן לפתור את הבעיה טרם החמירה? התשובה לכך היא כן. במידה ומתחילים לראות שהמצבר עושה בעיות אין צורך לחכות להיתקע עם הרכב יש לגשת אל בעל מקצוע על מנת שזה יבדוק את המצבר ובמידת הצורך יתקן את התקלה (כמו למשל: רצועה קרועה). הדבר יכול לגרום למצבר להאריך את חייו.

במידה ואין ברירה והמצבר איננו תקין עוד ויש להחליפו, אין לעשות זאת אצל כל אחד. מצבר לרכב יש לרכוש אך ורק אצל בעלי מקצוע המודעים לעובדה החשובה ביותר שהמצבר מוכרח להיות תואם לסוג הרכב, אחרת, המצבר לא יעבוד וייהרס במהירות ויתרה מכך – הדבר יכול להזיק גם לרכב עצמו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה