שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

טיפים ועצות כיצד לשמור על ערך הרכב


אמנון
 
 

כל אחד היה רוצה שערך הרכב שלו יישאר גבוה ככל האפשר או קרוב ככל האפשר לערך שהוא עצמו שילם כאשר קנה אותו. דבר זה נכון הן לרכב חדש שזה עתה עולה על הכביש לראשונה והן עבור רכב שנקנה מיד שנייה מחברה כלשהי או מאדם פרטי שמסיבות שונות סיים את השימוש בו ומכר אותו. אנשים רבים משקיעים הרבה זמן, מחשבה וכסף בנושא של שמירת ערך רכב, כי אף פעם אי אפשר לדעת האם מתישהו בקרוב נאלץ או נרצה פתאום למכור את הרכב שנמצא ברשותנו. כאשר שומרים על ערך הרכב, נשארים בצד הבטוח לכל מקרה שלא יגיע.

אנשים רבים חושבים שיש הבדל בין רכב חדש לבין רכב יד שניה בכל מה שקשור לתחום של שמירה על ערך הרכב ואין דבר זה נכון. לכל אחת מאופציות אלה של רכישת רכב יש יתרונות וחסרונות באופן כללי וגם באופן ספציפי כשמדובר אך ורק על הנושא של שינוי ערך הרכב. כך או כך כדאי לשמור על כמה כללים חשובים כאשר משתמשים בכלי הרכב באופן שוטף ולפחות לדעת שניסינו והשתדלנו כמיטב יכולתנו להגן על ערך הרכב ולשמור עליו כמה שרק אפשר.

אז איך מתבצעת שמירת ערך רכב

חשוב מאד לזכור שבכל מה שקשור בנהיגה בכבישים שום דבר אינו תלוי אך ורק בנו. לכן חשוב שאנו לפחות נעשה את מיטב יכולתנו לשמור על הרכב שלנו. הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא להשתדל לנהוג על פי כללי התעבורה ולא לבצע שום עבירת תנועה. כאשר מצייתים לכל התמרורים והרמזורים ישנו סיכוי הרבה יותר נמוך להיות מעורבים בתאונת דרכים או בפגיעה כלשהי ברכב, דבר אשר לבטח יסכן את ערך הרכב. במידה וקרתה תאונה קלה שבקלות, לעיתים עדיף לא לערב את חברת הביטוח על מנת שדבר הפגיעה לא יגרום לפרמיה נמוכה יותר בעת ניסיון לתבוע את הפוליסה.

כאשר מדובר בתחום של רכב יד שניה, מכיוון שסביר להניח שהרכב כבר עבר מרחק גדול ובוצע בו שימוש לאורך פרק זמן ממושך, הרי שהעצה הטובה ביותר היא פשוט לשמור עליו מכל משמר. אפשר כמובן לבצע פעולות אשר יש בהן כדי להעלות, ולו קלות את ערך הרכב, כמו למשל השקעה בטיפולים ותחזוקה שוטפת, החלפה מסודרת בחלפים מקוריים כל רכיב הדורש החלפה בשל בלאי או פגם, חידוש הצבע, הפח ו/או הריפוד של המושבים, התקנה של מערכות נוספות כגון מערכת שמע או מסכים לצפייה בסרט בזמן הנסיעה ועוד. כל אלה יכולים לשמור על ערך הרכב ואפילו, במקרים מסוימים, להעלות את הערך. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה