שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

טיפים לרכישת רכב יד 2 בחדרה


איציק קמי

אוטו קאר טרייד אין הינה סוכנות רכב מובילה בחדרה המציעה שירות למעוניינים ברכישת רכב בחדרה ובקניית רכב יד 2 בחדרה 

 
 

העיר חדרה מציעה מגוון רכבים יד 2 למכירה ממוכרים פרטיים או מגרשי רכב. ההיצע המגוון ומספר הסוחרים הרב עלולים לבלבל את הקונה התמים. תקופת המבצעים היא המסוכנת ביותר, כאשר הלחץ על הקונה לממש את המחיר המיוחד בתוך זמן מוגבל גדל. בנוסף להטבות השונות מומלץ להתייחס גם לקיום זייפנים ורמאים בתחום המנצלים את תקופת החגים הקרבה למכירת רכבים גנובים או לא תקינים. על מנת להימנע מחוסר הנוחות העלולים להיווצר מקנייה לא זהירה מצורפים מספר טיפים שימושיים שמומלץ להתייחס אליהם בעת קניית רכב יד שנייה. 

בדיקת המוכר - בדקו את רשיון הרכב של המוכר והשוו אותו למידע המופיע על גבי תעודת הזהות שלו. לאחר מכן ודאו כי דגם הרכב, שנת הייצור והנפח שלו תואמים למה שנאמר לכם. 

העברת בעלות - אל תמהרו להעביר את הבעלות בתרם וידאתם כי אין דוחות או חובות המקושרים לרכב. העבירו את הבעלות כמה שיותר בסמוך למועד הרכישה והחתימה על החוזה. 

בעלויות קודמות - כשאתם קונים רכב יד שנייה אין לכם מושג מי נהג בו ומה הוא עבר. על מנת לצמצם נזקים מומלץ לבדוק מי היו הבעלים הקודמים של הרכב. כשאתם פונים למגרש רכבים חלק מהדגמים המוצעים היו בשירות כוחות הבטחון, חברות השכרה, חברות הייטק ועוד. 

חוזה רכישה - כמו בכל חוזה מומלץ לקרוא את כולו, כולל האותיות הקטנות כדי לוודא שאין תשלומים אחרים שמתווספים לעסקה שהמוכר לא הצהיר עליהם. ודאו כי החוזה מנוסח בשפה ברורה וקלה להבנה, ללא סעיפים מעורפלים היכולים להשתמע לשני פנים. על החוזה לכלול את הפרטים המלאים של שני הצדדים: שם מלא, תאריך רכישה, סכום רכישה, דגם הרכב, שנת ייצור, נפח, סכום רכישה, מספר תשלומים. 

בדיקת הרכב:

שילדה - ודא כי המספר שלה תואם למה שרשום ברשיון הרכב. חפש אחר סימני תיקון בולטים לעיין.

צבע - גלים בצבע יצביעו על תיקוני פחחות וסימני עובש הם סימן לכורוזיה. 

מנוע - לאחר חימום המנוע ודא כי אין נזילות שמן מתחת למכונית. 

שמן - בדוק את פתח הכנסת השמן כדי לראות אם יש אדים היוצאים מתוכו. אדים מהווים סממן לחוסר תקינות. 

נסיעת התרשמות - לא מומלץ לקנות רכב בתרם חוויתם את הנסיעה בו. ייתכן וכל הבדיקות יצאו תקינות אך תחושת הנסיעה עדיין לא תהיה נעימה לכם. אם זה רכב שאתם מתכננים להשתמש בו לעתים קרובות מומלץ לבחור את הדגם שהכי מרגיש נכון ונוח בשבילכם. במהלך הנסיעה מומלץ גם לשים לב לדברים חריגים כגון רעשים או ריחות היוצאים מהרכב. 

בעת קניית רכב יד 2 בחדרה מומלץ לפנות למקום שמרגיש לכם טוב ונכון. ביצוע חיפוש זריז באינטרנט של המוכר או הסוכנות אינם יכולים להזיק כדי לוודא שאתם פונים לעסק אמיתי ואמין. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה