שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

טסט לרכב


טירן מויאל

המאמר מוגש מטעם MVP Business חברת ייעוץ וליווי עסקי לחברות ואירוגנים, בין שירותי החברה ניתן למצוא הערכת שווי לחברות, ייעוץ פיננסי, מיזוגים ורכישות, ייעוץ שיווקי ועוד...

 
 

כולנו שונאים לעשות טסט לאוטו, אנו ממש נרתעים לעצם המחשבה ודוחים את יום הטסט כמה שרק ניתן, כי לא רק שזה בזבוז של זמן יקר, עצבים וזמן המתנה ארוך, אתם יודעים גם שכל תקלה ולו הקטנה ביותר תגרום לעוד הוצאות, זה ממש כאילו אנו הולכים לבדיקת רופא כדי לשמוע אם אנחנו חולים או בריאים.

בשביל לחסוך כאב ראש מיותר וריצות בהולות למוסכים ולחנויות הכינו את עצמכם ואת הרכב מראש, כמובן אנו לא מבקשים שתבדוק את המנוע אך דברים פשוטים כגון, מגבים, אורות, וצמיגים בהחלט לא מסובך לבדוק. ערכו לכן רשימה קצרה שך דברים אשר ניתן לבדוק לפני שאתם ניגשים לטסט:

1.    בדקו כי המגבים תקינים ולא יבשים.

2.    בדקו כי כל האורות ברכב עובדים, בקשו מחבר או בן משפחה לעמוד מחוץ לרכב בזמן שאתם מפעילים את כל האורות, אורות בלימה, רוורס, וינקרים שמאליים וימניים, אורות חירום, אורות נסיעה, חנייה ואורות גבוהים.

3.    בדוק את הצמיגים כי אינם סדוקים, מקולפים, יבשים או עם פגמים. חשוב מאוד לבטיחות הרכב והנסיעה כי הצמיגים יהיו במצב תקין עם לחץ אוויר מתאים, צמיג אשר פגום או בעל לחץ אוויר לא תקין מסוכן מאוד לנסיעה ועלול לגרום לתאונה. אם אינכם בטוחים לגבי טיב הצמיגים תוכלו לפנות לפנצ'רייה שיאמר לכם אם הצמיגים תקינים או לא.

4.    בדקו כי לוחית הרישוי אינה דהויה ויושבת היטב ולא עקומה.

5.    שילמו את אגרת הטסט מראש וכך תחסכו את ההמתנה הארוכה עד מוות בדואר הקרוב לטסט ואל תשכחו להביא עמכם את כל הטפסים הנחוצים של תעודת זהות, ביטוחים וכדומה.

6.    וודאו כי נמצאים ברכב אפוד זוהר ומשלוש אזהרה כמו צמיג רזרבי וג'ק, הבוחנים בטסט אינם תמיד בודקים את הימצאותם של גלגל רזרבי וג'ק אבל עדיף להיות מוכן יתר על המידה מאשר להיאלץ לעשות את הטסט מחדש.
7.    במידה והבלמים עושים רעשים מוזרים או ישנו רעש מדאיג מהמנוע גשו למוסך לפני הטסט כדי שהנושא יטופל מראש במידה ויש בכך צורך.

נכון, טסט זה דבר מרגיז אבל נצטרך לעבור אותו בכל מקרה לכן עדיף שתבואו מוכנים כך תחסכו זמן וגם ריצות מיותרות ויקרות לקניית מגבים או צמיגים באופן דחוף. לאלו שממש אבל ממש לא מסוגלים לזה ישנו תמיד את שירותי הביטוח או המוסך שבשביל סכום סמלי יהיו מוכנים לעשות את הטסט במקומם.

מוגש על ידי אס אם דיזיין חברת לבניית אתרים וקידום אתרים בגוגל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה