שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

טרמפים – יתרונות וחסרונות


 
 

כל מי שגילו מעל לשלושים לבטח זוכר את ימי התום, בהם היה השימוש בטרמפים נפוץ מאוד בישראל ובכל צומת היו ממתינים חיילים, סטודנטים, מבוגרים ובני נוער עם אצבע מונפת באוויר. ואולם, עקב המצב הביטחוני ונסיגת הסולידאריות שאפיינה את החברה הישראלית, נעשו טרמפים לתופעה פחות מקובלת ושכיחה. יחד עם זאת מדובר עדיין בפתרון ניוד המשרת לא מעט ישראלים, ואף צובר תאוצה לאחרונה בזכות אפליקציות ואתרים ייעודיים.

חסרונות הטרמפ

כל מי שעלה אי פעם על טרמפ יודע שמדובר בסוג של הרפתקה, שכן אינך יודע מיהו הנהג המסיע ומה רצונותיו- האם היה רוצה שתשוחח עימו? שתשלם? שתביעי את תודתך בדרכים שונות ומשונות? לעיתים אכן קורה שחוויית הנסיעה אינה נעימה במיוחד, אך מי יוותר על ההסעה לאחר המתנה כה ארוכה בצמתים, מה עוד שהירידה באמצע שומקום איננה עדיפה. בנוסף לכך, ניוד בטרמפים משמעו יציאה למסע שמבוסס על מזל, וכרוך לא פעם במספר קטעי נסיעות קצרצרים שאינם מקרבים את הטרמפיסט ליעדו באופן משמעותי.    

יתרונות הטרמפ

השימוש הנפוץ ברשת האינטרנט הוביל לשינויים מהותיים במגוון תחומי חיים, וביניהם גם בתחום הטרמפים. כיום פועלים ברשת מספר אתרי שיתוף נסיעות לצד אפליקציית pickapp המצוינת שמתאימה גם לסלולארי, המאפשרים ליהנות בנוחות ובבטחה ממגוון יתרונות:

·מדובר למעשה בדרך הזולה ביותר לנוע על כבישי הארץ, והדבר נכון במיוחד לאור מחירי הדלק המאמירים שמתבטאים בין היתר בעליית תעריפי הנסיעה בתחבורה הציבורית.

·הנסיעה בטרמפים אמנם כרוכה בחלוקת מרחב קטן עם זרים, אך התנאים לבטח טובים מאלו המצויים באוטובוסים וברכבות. יתרה מכך, ברוב הגדול של המקרים מדובר במפגש נחמד ובשיחה מעניינת שעוזרת להעביר את הזמן.

·בעזרת אפליקציית טרמפים אפשר לבחור מבין היצע נרחב של מסיעים פוטנציאליים, וזאת בהתאם לפרטים המתפרסמים כגון נקודות יציאה וסיום, שעות ומועדים, מספר המקומות הפנויים והתשלום המבוקש.

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה