שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

יונדאי i10 – עלויות ואפשרויות מימון


אמנון
 
 

אחד השיקולים המרכזיים ברכישת רכב מיני הוא עלות הרכב. התפתחות קטגוריית המיני נבעה בעיקר מהצורך בחסכון בעלויות החל מעלויות הדלק, דרך עלויות הביטוח והאחזקה וכלה בעלות הרכישה של הרכב. סדרת יונדאי i10מציעה לכם 5 דגמים שונים המבוססים על 3 דגמי מנוע: 1 ליטר ידני, 1 ליטר אוטומט או 1.25 ליטר אוטומט, ועל 4 רמות גימור: Insight, Inspire, Premiumו Supreme. פרט לכך שיש באפשרותכם לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר, כל הדגמים מוצעים לכם ברמת מחיר תחרותית ביחס לדגמים אחרים המציעים תועלות דומות בתוך קטגוריית המיני הכללית בישראל.

החל ב 59,900 שקלים ועד 79,900 שקלים

את הסדרה פותח דגם 1 ליטר ידני ברמת גימור Insightובמחיר של 59,900 שקלים בלבד, הרכב הזול ביותר בסדרה, וכנראה גם אחד הדגמים הזולים ביותר בישראל בקטגוריה זו. הדגם השני מגיע ברמת גימור Inspireובעלות של 62,900 שקלים. הדגם הבא הוא דגם 1 ליטר אוטומט ברמת גימור Insightהמוצע לכם עם תג מחיר של 69,700 שקלים, ולאחר דגם 1 ליטר אוטומט ברמת גימור Premiumהמוצע לכם במחיר של 74,900 שקלים. הדגם האחרון בסדרה, דגם 1.25 ליטר אוטומט ברמת גימור Supremeמוצע לכם ברמת מחיר של 79,900 שקלים, רמת מחיר המגיעה כבר לרמת המחירים של קטגוריית הסופר מיני, אך מציעה לכם רמת אבזור וגימור גבוהה במיוחד, אותה תוכלו לקבל בקטגוריית הסופר מיני ברמת מחיר שעולה על 100 אלף שקלים.

חבילת מימון מבוססת מקדמה, תשלומים ואופציית רכישה

את כל הדגמים תוכלו לרכוש במסגרת חבילת מימון המוצעת לכם על ידי חברת יונדאי. חבילת מימון זו מבוססת על תשלום מקדמה בגובה של כ 27% מעלות הרכב, ולאחריה 30 תשלומים חודשיים נוספים המסתכמים לכ 23% נוספים משווי הרכב. בתום תקופת התשלומים, תוכלו להחליט האם אתם מחזירים את הדגם ומשדרגים לדגם חדש יותר תוך המשך תכנית המימון המקורית, או שאתם משלימים את עלות הרכישה הנותרת, העומדת על 50% משווי הרכב ומעבירים אליכם את הרכב באופן סופי.

רמת מחירים אטרקטיבית בקטגוריית המיני

כפי שניתן לראות, מדובר ברמות מחיר שניתן למצוא אך ורק בקטגוריית המיני בישראל, ובתוך קטגוריה זו מציעה לכם יונדאי i10מחירים אטרקטיביים ותחרותיים, ולא רק בדגם הבסיס. אם תערכו השוואה שיטתית של דגם מול דגם, תוכלו לגלות שדגמי יונדאי מציעים לכם מחירים תחרותיים ואטרקטיביים מול כל דגם מקביל בקטגוריה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה