שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

יונדאי i10- הלקוח הישראלי אינו טועה


אמנון
 
 

הסיפור של המכונית יונדאי i10  מתחיל כבר בשנת 2010, כאשר החברה הקוריאנית החלה לשווק לראשונה את המכוניות הללו בארץ. או אז, התחזיות לגבי מידת ההצלחה של המכונית לא היו מאוד אופטימיות. נראה כי התעניינותו של הלקוח הישראלי במכוניות המיני נמצאת במגמת ירידה מתמשכת, כך שלא נראה כי המכונית החדשה של חברת יונדאי תמשוך הרבה תשומת לב. עם זאת, כעבור זמן קצר התגלתה תמונה שונה לחלוטין מן המצופה.

הרכב טיפס והגיע למקומות גבוהים במפתיע בטבלאות המכירות. מעבר לכך, הוא כיכב במבחני רכב שונים, ואף היה מועמד לתחרויות שונות כמו רכב השנה של מגזין "אוטו". אין ספק שהלקוח הישראלי אינו פראייר, והוא יודע בדיוק מה הכי טוב בשבילו. יתרונותיה של מכונית הi10על פני מכוניות אחרות בכלל ומכוניות מיני אחרות בכלל הינם ברורים לעין.

מכונית קטנה ויעילה

הגורם האטרקטיבי ביותר ברכישת יונדאי i10הוא, ככל הנראה, המימדים שלה. בדומה למכוניות אחרות באותה הקטגוריה, מדובר במכונית בעלת מימדים קטנים במיוחד. בזכות מימדים אלה, צריכת הדלק של המכונית קטנה באופן משמעותי ביחס למכוניות משפחתיות, וכנ"ל לגבי דרגת פליטת המזהמים שלה. למעשה, צריכת הדלק של המכונית עומדת על כ-20 ק"מ לליטר בממוצע.

בנוסף לעלויות החסכוניות, המימדים הקטנים הינם אידאליים לנסיעה ולמציאת חנייה בתוך העיר, כך שהם עשויים לחסוך גם את הזמן הכרוך בחיפוש ממושך אחר חניה.

מרחב ונוחות

יתרונות נוספים של המכונית נובעים מן ההנדסה הנכונה ומן המחשבה שהושקעה על ידי חברת יונדאי. המכונית הינה נוחה מאוד לנסיעה, גם כאשר נוסעים בה יותר משני אנשים. למעשה, המכונית יכולה להכיל בנוחות גם ארבעה מבוגרים. בנוסף על כך, גם תא המטען שלה הינו גדול באופן מפתיע.

עוד יתרון במכונית זו על פני מכוניות מיני אחרות הינו המנוע שלה. נפח המנוע בדגם החדש של המכונית הינו 1.1 ליטר. אמנם לא מדובר במנוע חזק במיוחד, אך הוא בהחלט יוכל להספיק להניע את המכונית ללא בעיה גם בכבישים בינעירוניים. בכך, למרות שהרכב מיועד בעיקר לנסיעה עירונית, הוא עשוי להתאים גם לנסיעות מחוץ לעיר מדי פעם בפעם.

יש לציין כי למרות המחיר הזול, מתאפיינת המכונית בעיצוב מרשים ויוקרתי, הן מבפנים והן מבחוץ. כך, בהשקעה לא גדולה של כסף, ניתן ליהנות ממכונית מעוצבת ואופנתית, אשר קווי העיצוב היחודיים והטרנדיים שלה לא היו מביישים גם מכוניות יוקרתיות בהרבה ממנה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה