שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

יונדאי i20


אמנון
 
 

יונדאי i20היא דוגמא מצוינת למכונית אשר יכולה לגרום לכם לאכול את העוגה, ובה בעת להשאיר אותה שלמה. מדובר במכונית קטנת מימדים, אשר בהחלט יכולה להכנס לקטגוריה של מכונית מיני. עם זאת, המכונית מעניקה הרגשה של נוחות ומרווח בתא הנוסעים, גם במושב האחורי, כמעט כמו רכב משפחתי. השיפור הנ"ל נורגש בעיקר ביחס לדגם הקודם של מכונית זו.

בכך, תוכלו להנות מכל העולמות- הן מתמרון קל בתוך העיר, מחניה קלה במקומות צרים ומחיסכון בדלק המתאפשרים על ידי המימדים הקטנים, והן מפינוק של מרווח עבור הנוסעים. אפילו תא המטען בגודל סביר יחסית למכוניות אחרות באותה קטגוריה- הכל מתאפשר בזכות הנדסה ותכנון נכונים. עם זאת, יש לציין כי בכל זאת מדובר במכונית קטנה, ולמרות המרווח הגדול יחסית, לא ניתן לבצע ברכב נסיעות ארוכות עם חמישה נוסעים וכמות גדולה של ציוד בתא המטען.

מנוע וביצועים

המנוע של יונדאי i20סטנדרטי למדי ביחס למכוניות אחרות באותה רמה. ניתן לרכוש את המכונית בשתי גרסאות- האחת אוטומטית, עם נפח של 1.4 ליטר, או ידנית עם 5 הילוכים ומנוע בנפח 1.2 ליטר. כפי שניתן להבין, לא מדובר במנוע חזק במיוחד והמכונית בהחלט אינה מכונית ספורט (חברת יונדאי מעולם לא הצהירה עליה ככזו). בנסיעה רגילה במישור, בעיקר אם ברכב יש נוסע אחד או שניים, הדבר אינו מורגש כלל. ניתן להרגיש את המנוע החלש יחסית רק אם נוסעים ברכב עמוס לעייפה בכבישים עם עליות חדות.

מבחינת צריכת הדלק מדובר במכונית חסכונית למדי, והצריכה עומדת על כ-13 ק"מ לליטר.

יש לציין לטובה את יציבות ונוחות הנהיגה, הן בכביש עירוני והן על כביש מהיר. בניגוד למימדים הקטנים, המכונית בולמת זעזועים ויכולה לספק חווית נהיגה יציבה ובטוחה במיוחד גם בכבישים בהם יש פסי האטה ומהמורות. בנוסף, מערכת בידוד הרעשים מן המנוע יעילה במיוחד, כך שניתן להנות מנסיעה שקטה כמעט לחלוטין וללא רעשי מנוע.

עיצוב חוץ ופנים

אחד היתרונות הבולטים של המכונית של יונדאי, כבר ממבט ראשון, הינו העיצוב שלה. ניכר כי המכונית מכוונת אל קהל יעד אירופאי. הפרופורציות והקווים הפשוטים יחסית יוצרים תחושה של יוקרה ואלגנטיות. בנוסף, יש לציין את הקורה האחורית השחורה, אשר יוצרת קריצה מקורית ששוברת את העיצוב הרציני. גם עיצוב הפנים נעים לעין, וניכר כי הושקעו בו הרבה מחשבה ותכנון. מושבים נוחים ואבזור עשיר משדרגים משמעותית את חווית הנסיעה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה