שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

יונדאי i20 החדשה


אמנון
 
 

אחת המכוניות הנמכרות ביותר בארץ שייכות לקטגוריית יונדאי, מדובר במכונית נוחה, אלגנטית, המתפקדת מצוין ומעניקה לנהג ולנוסעים חוויה חיובית במיוחד על הכביש. יונדאי i20  החדשה רק משדרגת את כלל התכונות האופייניות ליונדאי, בין אם בצריכת הדלק, בטיחות המכונית, הממדים או העיצוב בכללותו. מכונית בעיצוב ספורטיבי אשר נעים להביט בה ויותר מכך, נעים להשתמש בה.

השינויים אשר יוצרים קהל

יונדאי אינה עוצרת לרגע, המכונית יונדאי i20החדשה היא שילוב של אלמנטים חיוביים וחשובים לצרכן אשר החברה לקחה לתשומת הלב. ראשית כל המכונית מעוצבת בצורה מיוחדת, הנקראת 'פיסול זורם' – או באנגלית Fluidic Sculpture, עובדה אשר נראית לעין ברגע שמביטים במכונית, היא איתנה אך נעימה, מראה זורם אך נוקט עמדה. בנוסף, יונדאי דאגה להתאים את המכונית לתנאי מזג אוויר אירופאיים, בין אם מדובר בקור או בחום. היא דאגה לצייד את הצרכן באין ספור אביזרים שימושיים ביניהם מראות מתקפלות, מראות חשמל, כיוונון מערכת השמע היישר מלחיצה על כפתורים בהגה, מגביל מהירות ועוד. יונדאי לא חסכה בדבר, על מנת לספק לצרכן את המכונית הטובה ביותר אשר יכלה להפיק.

להיות מבוטחים

גם עם שתי ידיים על ההגה ושתי עיניים על הכביש, לא תמיד ניתן לשמור על עצמנו מנהגים אחרים. על כן אחד הדברים החשובים ביותר במכונית יהיו נושא הבטיחות, מאפיין אשר לא נחבא, אלא עומד בראש. במכונית יונדאי i20החדשה ישנן 6 כריות אוויר, מערכות בטיחות קריטיות כמו ESC, TCS, VSM, אשר מייצבות את המכונית על הכביש בקביעות. קיים גם חיישן המופקד על חגורות הבטיחות, על מנת לוודא שחוגרים. בנוסף לנאמר לעיל, יונדאי סיפקה את אחד מהאביזרים החשובים והתורמים ביותר לבטיחות הרכב – חיישן לחץ. מדובר בחיישן אשר מזהה בחלקיקי שנייה פגיעה ברכב ומיד מזרז את פתיחת כריות האוויר. המאפיינים הללו הופכים את הרכב לכלי בטוח ככל המתאפשר לנסיעה, אין ספק כי החברה דאגה לצרכן ולבטיחותו.

הנסיעה החלקה על הכביש

בסופו של דבר השגרה היא המציאות עמה אנו מתמודדים, מכונית אשר תעניק לצרכן תחושה נוחה ונעימה לאורך הנסיעה, בין אם לכוד או עם נוסעים אחרים – תהיה מכונית מוצלחת. יונדאי i20החדשה מאפשרת לנהג לחוש נוחות בנסיעה, בין אם בשימוש במנוע, בהגה או בישיבה במהלך הנסיעה. המכונית מרווחת, נוחה ומתאימה לקהל יעדים גבוה. היא דורגה באחד המקומות הגבוהים בשנים האחרונות ולא לשווא. יש לה קהל מעריצים רחב אשר רק מתגבש וגדל. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה