שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

יונדאי i20 הרכב לחובבי הטכנולוגיה והנוחות


אמנון
 
 

אם גם אתם מחפשים רכב אשר יהיה עתיר טכנולוגיות וביצועי מנוע, אך גם לא יהיה בעל ממדים גדולים מדי, יונדאי i20בעל מידות 3,995x1,490x1,410מ"מ בלבד יאפשר לכם נסיעה ברכב קטן וחמוד עם מיטב החידושים הטכנולוגיים והמוטוריים שתוכלו לייחל לרכב שלכם. יונדאי, אשר ראתה בטכנולוגיה ובשילוב נתוני קושחה מתקדמים בטכנולוגיית הפנים ברכב כערכים עליונים הפעם התעלתה על עצמה ויצרה רכב אשר ניתן לעשות בו תהליכי אוטומציה לכל פעולה שמבצעים, כולל לנהיגה עצמה, כפי שתוכלו מיד להיווכח.

מהם תהליכי אוטומציה?

תהליכים אשר פוטרים אתכם מהצורך לבצע עבודה סיזיפית או פעולה חוזרת, ובמקומם תהליך אוטומטי פועל בשמכם. תהליכי האוטומציה ביונדאי הם בקרת שיוט, בקרת אקלים, וכוונון מראות חשמלי. בפסקאות הבאות יינתן הסבר על כל תהליך, מהות עבודתו, במה הוא תורם לנהג וכיצד משתמשים בזה בחכמה, מתי שבאמת זה נדרש.

בקרת שיוט

תהליך אוטומציה שגורם לרכב יונדאי i20שבבעלותכם לנסוע אוטומטית, ללא לחיצה על דוושת הגז. זה מתבצע על ידי לחיצה על כפתור המפעיל את המנגנון CRUISE, וכפתור נוסף המקליט את המהירות. ניתן להגביר או להחליש מהירות עם כפתורים ייעודיים על ההגה, או לבטל את המנגנון על ידי לחיצה על בלם הרגל (הברקס). המלצת הכותבים: להשתמש בזה רק כאשר הכביש לא צפוף, בכבישים מהירים – כמובן, שכן בעיר לא ניתן לשמור על מהירות קבועה לאורך זמן.

בקרת אקלים

תהליך אוטומציה שגורם לרכב יונדאי שברשותכם להחליש או להגביר את טמפרטורת ועצמת המזגן בהתאם למזג האוויר השורר בחוץ. המלצת הכותבים: להשתמש בזה רק כאשר ידוע שביום מסוים מזג האוויר משתנה, ונתון לקורלציה בין חום ובין קור, בין יובש ובין גשם.

קיפול מראות אוטומטי

מנגנון המאפשר לכם לכוון את מראות הצד שלכם ולקפל אותן בחנייה באמצעות אוטומציה. המלצת הכותבים: להשתמש בזה תמיד, מבלי לחשוב פעמיים. זהו תהליך לא מסוכן, ויעיל מאד אשר חוסך עבודה מאומצת עם הידיים.

פיצ'רים נוספים ברכב

מתקן לכוסות עגולות במושב הקדמי, תא כפפות מקורר, תא מטען (בגאז') עם תאורה, חישוקי סגסוגת קלים השומרים על הצמיג איכותי, כמו חדש, עם מידת לחץ אוויר תקינה, ואפשרות לווסת את משענת המושב הקדמי או לקפל את המשענת של המושב האחורי בקלות, ומבלי להסתבך על חיפוש הנצרות שעושות זאת ותפעולן. ברכבי ה PREMIUMוה INSPIREבלבד ישנו גם גג שמש חשמלי נפתח במעלה הרכב. הידיות, הפגוש וכל רכיב אחר הנמצא ברכב מכיל את הצבע של הרכב, ולא צבע שחור או כסוף כמקובל ביתר תעשיית הרכב, מה שיוצר רכב מעוצב ויפה בעל מראה ספורט אלגנטי. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה