שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

יונדאי i20 רכב החלומות של כל נהג


אמנון
 
 

אם גם אתם מחפשים רכב אשר ייתן ביצועי מנוע מנצחים, יכיל את מיטב האביזרים הטכנולוגיים וגם ישמש כרכב קטן ליחידים ולא כמכונית משפחתית גדולה – יונדאי i20מציע את כל זה ועוד הרבה יותר. הרכב המתנשא לממדים 3,995x1,490x1,410מ"מ בלבד יקל עליכם בנסיעות בכבישים צרים וחניות, ויאפשר נסיעה חלקה בכל מקום. בנוסף, מציע הרכב את היתרונות הבאים, אותם תוכלו למצוא במעט מאד רכבים קטנים אחרים.

נסיעה במהירות קבועה

נסיעה במהירות קבועה מתאפשרת רק ברכבים האוטומטיים של סדרת i20. מדובר בבקרת שיוט אשר במידה והופעלה – רכב יונדאי i20ייסע במקומכם, ובאותה המהירות בדיוק. ההפעלה של המנגנון מתבצעת על ידי הקשה על הכפתור CRUISEשנמצא על גלגל ההגה. את המהירות יש להקליט באמצעות כפתור SET(-)אשר נמצא על גלגל ההגה אף הוא. כעת, המנגנון פועל, וכפתור SET(-)הוא מעתה רק כפתור (-) המשמש להורדת מהירות. מעליו נמצא כפתור RES(+)המאפר האצת מהירות. ביטול המנגנון – על ידי לחיצה על הברקס או על CRUISEאו על CANCEL, שנמצא אף הוא על ההגה.

בקרת אקלים

שליטה מלאה במזגן הרכב באופן אוטומטי. זה מתאפשר רק בדגמי PREMIUMו INSPIREואינו אפשרי בדגמי יונדאי i20אינסייט 1.2 או יונדאי i20אינסייט 1.4. באמצעות בקרת האקלים אתם יכולים לנסוע את נסיעתכם הארוכה. השתנה מזג האוויר? נעשה קר? החימום מוגבר. אם נעשה חם – הקירור יוגבר, והכל קורה בהתאם לזיהוי האקלים בחוץ והתאמת הטמפרטורה ברכב אליו.

הובלת מזון ומשקה בקירור

תא הכפפות של רכב יונדאי מסדרת i20הנו תא כפפות מקורר אשר ניתן להוביל בו בקבוקי שתייה שיישארו קרים ואף מנות מזון בשלמותן כשהן ארוזות. אם ברצונכם לדחות את שתיית כוס המשקה שלכם למועד מאוחר יותר ניתן לנצור אותה לחישוקים שיחזיקו את כוס המשקה שלכם. הם נמצאים במושב הקדמי בין תא הנהג לתא הקדמי המשני.

קיפול מושבים וכיוונם

כיוון קל של מושבי הרכב, וויסות של המשענות שלהם. ניתן גם לקפל את המושב האחורי על מנת להגדיל את נפח האחסון בבגאז'. בעשותכם כן תוכלו להוביל ציוד בקלות מבלי להיעזר ברכב הובלות. בשונה מרכבים אחרים מדובר בקיפול קל המאופשר לביצוע בקלות גם על ידי משתמשים שלא ביצעו פעולה דומה בעבר.

מערכת מולטימדיה משוכללת

ניתן למצוא שלל חיבורים: AUX– בכל הרכבים, USBו IPODרק ברכבי PREMIUMו INSPIRE. עם חיבורים אלו תוכלו לנגן כל סוג של מוזיקה מהרדיו, מדיסק, באמצעות הרדיודיסק של הרכב, ובאמצעות הנגנים והרמקולים החיצוניים שלכם – לרבות ניגון מוזיקה מהטלפון הסלולארי החכם שלכם, שיכול להיות מחובר לשקע ה AUXלצורך כך.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה