שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

יונדאי i20- כל הסיבות


אמנון
 
 

יונדאי i20הינה המחליפה הרשמית של יונדאי גטס. רכב זה יודע להציע עיצוב מודרני ואלגנטי ונקודת החוזק העיקרית שלו היא תא הנוסעים שיודע להציע מרווח רב ואף תנאים ישיבה ארגונומיים במיוחד. פרמטר המרווח חשוב במיוחד כיוון שמדובר על רכב ששייך לקטגוריית הסופר מיני, ועל כן מפתיע ומשמח גם יחד לראות שלמרות נתוני הקטגוריה, המרחב הפנימי מתחרה בקלות  בזה של רכב משפחתי קטן.

3 אופציות

מלבד מרווח מפנק, יש ליונדאי i20עוד מגוון יתרונות להציע, כך שבין היתר מדובר על שילוב של טכנולוגיה מתקדמת לצד אביזרים שמעשירם את כלל חוויית הנסיעה. שתי קטגוריות אלו הופכות את כל הנסיעה להרבה יותר נוחה וחשוב לא פחות גם להרבה יותר בטיחותית. מכאן שמי שמחפש אחר רכב אמין ונוח, רכב בטיחותי גם עבור משפחה קטנה, עשוי בקלות למצוא אופציה זו כאידאלית ביותר, כך שמכאן כל שיש להחליט זה האם הולכים על דגםידני אינסייט 1.25, האם הולכים על דגם אוטומטי אינספייר 1.4או שמא על הולכים על כל הקופה ומשקיעים בדגם האוטומטיפרמיום 1.4.

העדפה אישית

איזו אופציה עדיפה? ובכן על כל אחד לענות על שאלה זו באופן עצמאי, וזאת כיוון שלכל אחד ישנם השיקולים שיותר חשובים לו. עם זאת כמובן שאם מבקשים לחסוך, מוטב להסתפק בגרסה הראשונה הידנית, אך כמובן שיש השלכות על ביצועים ותוספות, אך הם כאמור לא מאוד משמעותיים- שוב תלוי את מי שואלים. בכן אופן על הכביש ניתן למצוא לא מעט את דגמי יונדאי i20, כך שהציבור הישראלי אמר את שלו, במיוחד כיום כאשר ניתן ליהנות מהגרסה החדישה. כמו כן יש לציין שיש מי שיאמר שהמחיר שלה במעט יותר יקר משל מחירי כמה מתחרות, אך באותה נשימה יש לציין שיש תמורה עבור ההוצאה וללא ספק מדובר על רכב איכותי שמתעלה מעל השאר במגוון קריטריונים חשובים.

איכות נסיעה

מבחינת ביצועי כביש היא נוסעת היטב על גבי שקעים וגלים שמופיעים בדרך, היא מצליחה לקלוט יפה את רעשי המנוע כך שהיושבים מאחור זוכים לחוויית נסיעה שקטה וביצועי הנסיעה טובים מחוץ ובתוך העיר- אך במיוחד כל עוד מדובר על תנאי כביש שאינם מאתגרים במיוחד.

אבזור

לבסוף נציין עוד קטגוריה שמאפיינת את יונדאי i20, מדובר על מגוון תוספות נאות וחשובות עבור נסיעה מהנה ובטוחה. מדובר על גלגל הגה שמכיל מגוון כפתורי שליטה, תא כפפות המכיל קירור לטובת אחסון משקאות, יש מבחר תאי אחסון חכמים, מערכת שמע מתקדמת ועוד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה