שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

יונדאי i35 – חבילת בטיחות מרשימה


אמנון
 
 

כאשר אתם קונים רכב משפחתי חדש מעניינים אתכם אין ספור פרמטרים כמו מידת הנוחות שמספק לכם הרכב, גודל המנוע, סוג תיבת ההילוכים, המהירות המרבית, הזינוק מ 0 ל 100, רמת צריכת הדלק, האם יש חלונות חשמל ומערכת שמע מקורית או לא, ועוד שורה של פרמטרים שמשפיעים על החלטת הקניה שלכם, כפי שגם צריך להיות. יחד עם זאת, אחד המרכיבים החשובים ביותר שאותם אתם רוצים לבחון בכל רכישה של רכב חדש הוא דווקא הנושא של הבטיחות שמספק לכם הרכב, ומגוון טכנולוגיות הבטיחות המוטמעות בו כסטנדרט.

חבילת בטיחות פסיבית מתקדמת

דגם יונדאי i35 הוא רכב המשתייך לקטגוריית המשפחתיות של יונדאי, אך מציע לכם חוויית נהיגה ונסיעה של רכב מנהלים לכל דבר, ובכלל זה גם חבילת בטיחות מרשימה הכוללת שורה של רכיבי בטיחות פסיביים ואקטיביים. חבילת הבטיחות של דגם זה כוללת שורה של רכיבי בטיחות פסיביים כמו משענות ראש מתכווננות, חגורות בטיחות עם חיישני חיבור, שש כריות אוויר: שתי כריות אוויר לנהג ולנוסע הקדמי, שתי כריות אוויר צידיות וכן שתי כריות וילון להגנה על הנוסעים מפני פגיעה צידית ברכב. מערכות בטיחות אלה אמנם אינן מבוססות על טכנולוגיות מתקדמות, אך חשובות לא פחות ואולי הרבה יותר מכל המערכות הטכנולוגיות המשולבות בדגם.

מערכות בטיחות אקטיביות ואלקטרוניות

בהיבט של מערכות בטיחות אקטיביות תוכלו למצוא בדגם יונדאי i35את כלל המערכות הבאות: מערכת בקרת יציבותESP המנטרת את יציבות הרכב ואת רמת האחיזה של הצמיגים בכביש. לאחר שהמערכת מזהה שהרכב עומד להחליק או לצאת משליטה היא מתערבת אוטומטית ובולמת כל גלגל בנפרד על פי חישובי חלוקת כוח המבוצעים בשברירי שניה במחשב הרכב. ניהול יציבות הרכב מתבצע באמצעות מערכת VSMשהיא למעשה חלק אינטגרלי של מערכת ESP, ומיועדת לסייע לרכב לשמור על יציבות כיוון בעת בלימה פתאומית או האצה על גבי משטח משובש.

הכל חשוב, ובכלל זה גם הבטיחות

בנוסף לכך, מציע ה i35של יונדאי עוד שורה של מרכיבי בטיחות כמו כלוב פלדה להגנה על הנוסעים בתא הנוסעים, מערכת ABSלמניעת נעילת גלגלים בזמן עצירת חירום, מערכת בקרת לחץ אוויר בצמיגי הרכב ועוד שורה של מרכיבים טכניים המוטמעים בתכנון הכולל של הרכב ומיועדים להעניק לכם את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר לה אתם יכולים לצפות בנסיעה ברכב משפחתי ולמעלה מכך. בחברת יונדאי חשוב מאוד האבזור והביצועים, אך חשובה לא פחות מכך בטיחות הנוסעים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה