שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

כיוון פרונט


איציק דר
 
 

כיוון פרונט הוא הליך אשר ייעודו להבטיח שליטה מלאה ברכב וליהנות מנסיעה חלקה ובטוחה נטולת קפיצות, סטיות ושחיקה מהירה של הגלגלים. במקרים בהם הקפיצות הללו מתחילות להוות את נחלת הרכב בו אתם נוהגים, זה אמור להדליק אצלכם את הנורה שהגיע הזמן לבצע פעולת כיוון פרונט ומומלץ לנקוט בצעדים כמה שיותר מהר.

כמובן, שנושא של כיוון פרונט לא מהווה פתרון חד משמעי לבעיות כמו רעידות או קפיצות ולפעמים הפתרון מגיע ממקום אחר לגמרי - אך יחד עם זאת, מדובר בצעד הראשון אשר כדאי לעשות ברגע שמבחינים בקפיצות.

חשיבות המודעות
אנשים רבים, אינם יודעים שבמקרים של רעידות עליהם לבצע כיוון פרונט - אנשים אלו בדרך כלל מתחלקים ל-2 סוגים – אנשים אשר יתעלמו מהרעידות זמן רב ואנשים שיבחנו את כל האופציות הרלוונטיות לטיפול ברכב חוץ מאשר את האפשרות הנכונה.
חשוב לציין שככל שעובר זמן רב יותר עד שמבצעים את הפעולה, כך הרעידות מתעצמות ושוחקות את גלגלי הרכב.
תהליך כיוון פרונט אשר מתבצע בזמן – כבר עם הופעת הרעידות הראשונות,  הינו הליך אשר בכוחו להקטין את צריכת הדלק ומאפשר לנהג ולנוסעיו ליהנות יותר מהנסיעה ולהרגיש בטוח ביותר.

היכן ניתן לבצע כיוון פרונט?
כל מי שמעוניין לבצע כיוון פרונט יוכל לעשות זאת באחד מאותם מכונים אשר מתמחים בנושא ומציעים שירות פרטני בתחום.
כדאי לוודא בטרם בחירת המכון, שאכן מדובר במקום מוסמך ומקצועי אשר ברשותו הציוד המתקדם ביותר לביצוע הכיוון וזאת בהתאם להוראות היצרן של הרכב שברשותכם – ניתן לעשות סקר שוק טרם בחירת המכון.
כאן חשוב לציין שישנם גם מוסכים אשר מציעים את השירות הזה, במידה ויש ברשותם את הציוד המתאים ואת אנשי המקצוע המתמחים בביצוע הפעולה


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה