שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

כיצד בוחרים מורה נהיגה


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

 

איך בוחרים מורה נהיגה ? הכי חשוב לכו לחברים, תדרשו מהאנשים הרבה שיותר עדכונים. תשאלו את חבריכם מאיזו סיבה הם ממליצים לגביהמורה. אל תגשו למורה זה או אחר אך כי מכרכים עבר אצלו את המבחן הראשוני. בדקו עניינים מיוחדים ממש כמו באיזו דרך הינו מלמד אחר הנהיגות, האומנם מעניין להיות עימו באוטו בזמן השיעור, האומנם הוא משווה ערך נוסף ודרכי התמודדות בדרך בנוסף להדרכה הרגיל וכולי.

גורם אחר שמומלץ לבדוק בקשר המדריך הוא למעשה מה הוותק של הבחור. מורה נהיגה שעובד הרבה זמן של שנים רבות בשוק סביר להסיק שהדריך כמה מאות או אלפי חניכים לפניך, במידה שהנו מומחה בענף התחרותי היום זאת אומרת שהוא יוצר עבודה טובה יותר ורצוי להשתלם אצלו. בנוסף לכך, יש לבחור מדריך שעומד מאחוריו בית ספר לנהיגה בעל ותק וחיובי. במרבית המקרים ממש אין יותר מדי אינטראקציה בין הלומדים לבית הספר לנהיגה, אבל בית ספר לנהיגה מובחר יבטיח לכל מי שמעוניין שיחד עם מי לדסקס באם יהיה דבר חשוב עם המורה. זה בטח אמת במקרה אודות מורה נהיגה לרכב וכדלקמן בהתרחשות השייכת ללימודי נהיגה לאופנוע.

מורי נהיגה אישיים או אולי מורה נהיגה ששייך לרק אחד מאותם בתי ספר לנהיגה נבחרים ברור גם כן לפי התשלום שהם בוודאי דורשים בשביל שיעור. זמן השיעור זה 40 דקות והמחירים מתחילים ב- שבעים שקלים חדשים ועשויים לקפוץ ל- 140 שח ויותר מזה. המחיר מושפע ממקום ההדרכות ודגם הרכב אודותיו משתלם האדם.

חיוני לבחון יחד עם המדריך בטרם ההדרכות באיזה דגם אוטו הינו מלמד (אוטומט או רגיל)? והיה אם המורה עובר בדבר כמעט כל הרשימה הרחבה ששייכת למקצוע למידה של הנהיגה הנמצאים בכרטיס תלמיד נהיגה? מהו איזור ההוראה שבו הוא מתעניין (בעיר ראשית או עיר קטנה יותר)? וגם במידה שתבקשו במורה נהיגה שנראה לכל מי שמעוניין דוגמן ובעצם תחליטו שלא מומלץ להמשיך לרכוש ידע איתו ניתן בכל המקרים להחליף מדריך לנהיגה.

ראוי להדגיש אותן הנקודות הנ"ל נכונות גם במידה ואנו נגשים אל לימודי נהיגה אופנוע, הדגשים דומים, אפילו כאשר הסכומים וכמות הנהיגות אחרים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה