שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

כל אחד והרכב שלו


יולי גולד

יולי גולד

 
 

התאמה בין כלי הרכב למטרה זה היסוד והבסיס, אנשים רבים מתלבטים לגבי המכונית אותה הם ירכשו שמים לב למותג, מתייחסים לגוון, מנסים לשקלל עלויות ואולי אפילו לבדוק את כמות חומר הבעירה שמופקת בכל נסיעה, לא אחת קורה כי המכונית אותה רכשו בעמל וביזע ובעיקר בכסף רב לא משמשת כראוי מסיבה פשוטה, המוכנית הזו לא מתאימה למטרה, היא קשה לתפעול, תנאי הישיבה בה אינם נוחים, תא המטען קטן ועוד רשימה ארוכה שיוסיפו מאכזבי רכישת המוכניות.

 אז מה עושים?

מתאימים!

התאמת המכונית למטרה מחוללת את ההבדל, מכונית מתאימה היא תיצור את ההבדל בין שביעות רצון לבין אכזבה, כדאי כמו לפני כל רכישה להכין רשימה של רצוי ומצוי, הכרחי ומועדף, מה הכי חשוב ומה פחות, סדרי עדיפויות זה סוד העניין, כשיודעים בדיוק מנה הסיבה לאן זה מוביל, מה משפיע ומה מכרע קל יותר לבחור את המכונית המתאימה למטרה.

 חשוב לדעת כי המוכניות של השכן לא תשמש אותך גם האם היא נראית טוב אולי אפילו במצב שלך לתנאים שלך מאין יותר לקנות קלנועית ומכונית פשוטה, אם אתה גר בכפר ובמושב, להתנייד בתוך היישוב או הכפר זול יותר באמצעות קולנועית ואת המוכנית תשאיר רק לנסיעות ארוכות, כן, כך תוכל להתמקד יותר בעת רכישת המכונית במוכני ת מתאימה לצרכי נסיעות ארוכות כי לנסיעות הקצרות תשתמש אותך הקולנועית.

 משפחה גדולה צריכה מספר מקומות רב, אבל משפחה גדולה צריכה גם תא מטען גדול, צריך לקחת את זה בחשבון כשרוצים לרכוש רכב להתאים את המכונית למשפחה לא רק מבחינת מקומות ישבה אלא גם ובעיקר את מקום האחסון שיש בתא המטען.

רכישת מכונית צריכה להיות מושכלת, חשוב להכיר את האפשריות השונות על מנת לבחור נכון, על מנת להתאים את תנאי הנסיעה לצרכים שלכם, תקפידו ללכת על הטוב ביותר עבורכם כך שתהיו בטוחים כי הגעתם אל היעד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה