שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב


אבי ביטון
 
 

כל בעל רכב וכל נהג שיוצא לכביש חייב לדעת כמה דברים בסיסיים בטרם הוא מפליג לדרכו. היות וענין הביטוחים הוא תחום רחב מאוד, שכולל בחובו מושגים רבים מתחום הביטוח, הגדרות מקצועיות שונות וכמובן כמה וכמה חברות שמציעות לכם, הנוהגים ברכב, או לכם כבעלי הרכב ביטוח רכב שיעניק לכם את הביטחון ואת הרוגע בדבר הביטוח שיש לכם בדרכים. שהרי הדרכים בחזקת סכנה ומקרים ונזקים עלולים להתרחש חלילה בכל עת. לפחות היו מוכנים ומנעו מעצמכם הרבה עגמת נפש ונזקים שניתן למנוע אותם. מה גם שחשוב מאוד לדעת שנסיעה ללא ביטוח חובה לרכב מהווה עבירה על החוק. מומלץ לנהוג בחכמה ולדאוג להסדרת הביטוחים השונים לצורך התנהלות נבונה ורגועה.

מה זה ביטוח חובה לרכב?

ביטוח חובה לרכב הינו ביטוח עבור פגעי גוף ונזקים בריאותיים שעלולים להתרחש לנהג שמסיע את הרכב, לנוסעים ברכב או להולכי רגל בגין תאונות דרכים. ביטוח זה הינו הכרחי ולא נתון להחלטה אישית של כל אחד. מומלץ להחזיק את תעודת הביטוח החובה המקורית אתך ברכב, חתומה על ידי הבנק. ביטוח זה נותן כיסוי למקרים של פגיעות ונזקי גוף. זה אומר שאם חלילה חל מקרה של התנגשות או כל תאונה מסוג אחר ונוצר נזק גופני, יש כיסוי עבור ההוצאות הרבות של האשפוז או של ימי האשפוז היקרים. חשוב לדעת שאלו הוצאות גדולות ומכבידות, ובהעדר גורם משלם הוא עלול ליפול על כתפי הנפגע ולהקשות עליו מאוד את התקופה הקשה בלאו הכי.

ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף לרכב מכסה נזקים שחלו בכלי הרכב בגין התהפכות, תאונת דרכים, אבדן, אש או גניבה. ביטוח החובה מכסה את הנזק במקרים אלו ומעניקים לבעל הרכב את הרוגע בדבר כיסוי הנזק במקרים של נזקים מהסוג הזה. חשוב לציין גם כי ביטוח מקיף לרכב מעניק בדרך כלל גם כיסוי לנזקי צד ג' ללא תשלום פרמיה נוספת. כי כל רכב שיוצא לכביש נמצא בסיכון כלשהו לכך שייגרם לו איזשהו נזק בגין תאונה או בגין התנגשות. נזקים אלו הם משמעותיים מאוד ועשויים להיות יקרים מידי. כאשר הסדרתם ורכשתם פוליסת ביטוח מראש, אתם מבטיחים לעצמכם את הכיסוי עבור ההוצאות הבלתי צפויות הללו.

התאמת הביטוח

מאחר ויש בשוק ביטוחים מסוגים שונים, וההבדלים הם בעלות הביטוח וכן בכיסוי שהם מעניקים במקרה של פגיעה. נא בדקו מהו ביטוח רכב הנצרך לכם.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה