שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

כל מה שרציתם לדעת על חשמלאי רכב בירושלים


אוהד כהן
 
 

כל מה שרצית לדעת על המקצוע מכונאות רכב

בעוד יש מקצועות אשר נכנסים לשוק העבודה ויוצאים ממנו בתוך פחות מעשור, ישנם מקצועות מסורתיים אשר ממשיכים לשמור על רלוונטיות לאורך דורות. תחומים כגון רפואה, הוראה, מכונאות רכב ועוד. למה? בגלל שתמיד יזדקקו להם ואין שום קשר בין תחומי התמחות (כגון מכונאות רכב) לבין הגלובליזציה, התפתחות טכנולוגיית התקשורת, שינוי יעדים כלכלים על ידי המדינה ועוד, שום השפעה ולו הזעירה ביותר על תחום ההתמכות.

לא רק שתחום העיסוק מכונאות רכב לא יהפוך בוקר אחד ללא רלוונטי, נהפוך הוא, הוא רק הופך יותר ויותר רלונטי והביקוש לאנשי מקצוע בתחום של מכונאות רכב רק גובר. תביטו על כבישי ישראל, הישנים כמו גם החדשים ואלה שממש בימים אלו נבנים - תשתיות הכבישים רק מתרחבות כי מספרי הרכבים על הכביש רק מתרבים וזה אומר שיש עבודה מובטח לכל העוסק בתחום הרכב וכן מכונאות רכב בפרט.

במוסך בירושלים יש הרבה חשמלאי רכב ושירות מעולה לכל לקוח

האוכלוסיה המתרבה באופן טבעי, שיעור תמותהבגילאים מאוחרים יותר בחברה המערבית המתפתחת, עליה ברמת החיים וכן חדירתן של נשים לשוק העבודה שינו את המצב בעיקר על הכבישים בארץ. אם פעם למשפחות "עשירות" הייתה מכונית, היום שבכל בית ממוצע יש שני רכבים (לרוב, אחד מהם הוא רכב ליסינג מטעם העבודה של אחד מבני הזוג) ולעיטים, יש גם אופנוע של מתבגרים. לא, אתם לא טועים בחישוב, מספר הרכבים במדינה אכן נמצא במגמת גידול מואצת. כל הדיבורים על רכבת קלה, רכבת תחתית, רכבת פנים עירוית... כל אלו נשארים בגדר חלומות בהיספמיה ואילו אנשים בונים על רכבים פרטיים בכדי להגיע מיעד ליעד ואינם שוקלים אופציות חלופיות ולכן - כל מי שעוסק בתחום הרכב, יבוא רכבים, מכונאות רכב, שמאות רכב ועוד, נמצא כעת בתקופת שגשוג בענף.

ירושלים היא העיר המובילה בשנים האחרונות בתחום מכונאות וחשמלאות הרכב מכיוון שיש הרבה מרכזי הכשרה בעיר. כתוצאה מכך יש הרבה מוסכים מקצועיים בירושלים שמלאים במכונאי רכב צעירים וגם ותיקים. המוסכים בעיר הבירה הם המובילים בארץ בתחום חשמלאות הרכב

כמובן שלא כל אחד יוכל לעבודבתחום של מכונאות רכב, בכדי לעסוק בתחום לא מספיק ללמוד ולתרגל צריך למצוא מקום להתמחות בו. מוסך או חברה גדולה העוסקת בהרכבת או תיקון רכבים. מכונאות רכב הוא מקצוע הדורש תרגול, התמקצעות והרבה לימודים העשרה והשלמה (כגון קורסים של משרד העבודה ו/או השתלמויות של משרד לבטיחות וגהות בעבודה ועוד).

רוצים לברר פרטים נוספים על מוסך בירושלים? הכנסו לסרטון:

https://www.youtube.com/watch?v=14Lc2rDU2fg


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה