שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

כשחברת מיצובישי מתעלה על עצמה- מיצובישי ספורטבק


אמנון
 
 

כולנו זוכרים, ולא לטובה, את הדגם הקודם של המשפחתיות של מיצובישי- דגמי הלאנסר. היו אלה דגמים באיכות ירודה מבחינות רבות, אשר לא היו עמידים כלל ולא עמדו בציפיות הרוכשים. החברה זיהתה את הטעות שעשתה, וכעת ניכר כי היא עושה כל שביכולתה על מנת לתקן אותה. דגם המשפחתית מיצובישי ספורטבק נבדל מן הלאנסר ממגוון רחב של בחינות. הוא עולה על הלאנסר בהרבה, הן מבחינת הנתונים היבשים והן מבחינת חווית הנסיעה בו.

איכות ללא פשרות

בניגוד לדגמי הלאנסר, אשר איכות החומרים שלהם הייתה ירודה במיוחד, רכב הספורטבק מעניק לרוכשיו איכות מיוחדת. איכות חומרי הגלם ניכרת בכל פינה ברכב, וכאשר נכנסים אל החלל הפנימי- לא ניתן להתעלם ממנה. איכות החומרים באה בתוספת לרמה גבוהה במיוחד של גימור ואבזור, אשר משדרגים את חווית הנסיעה עבור כל אחד מן הנוסעים ברכב.

עיצוב הרכב

כבר כאשר רואים את הרכב מבחוץ, מבינים כי אין הרבה במשותף בינו ובין מיצובישי לאנסר. העיצוב, אשר מתאפיין בקווים כוחניים ורבי תעוזה, הינו מרשים. למעשה, מדובר בעיצוב שטרם נראה כמותו בכבישי הארץ. רכישת הספורטבק מהווה אמירה של ממש, שכן הוא מושך תשומת לב ומבטי השתאות כאשר הוא עובר על הכביש.

נוחות מירבית

שילוב בין מימדים גדולים לבין הנדסת אנוש נכונה הופכים את הרכב למרווח במיוחד עבור המשפחה. בכך, הוא בהחלט יוכל להתאים גם למשפחות בנות חמש נפשות, והוא יוכל לספק מספיק מקום (וגם מקום לרגליים) גם לחמישה מבוגרים גבוהים מן הממוצע.

תא המטען של מיצובישי ספורטבק הינו נוח ויעיל במיוחד, והוא מחולק לשני חללי אחסון נפרדים. בנוסף לכך, אם אין נוסעים במושב האחורי, ניתן לקפל בקלות את המושבים האחוריים ובכך להפוך את כל חלקו האחורי של הרכב לחלל אחסון גדול- ובכך, ניתן לעשות בו שימוש גם על מנת לשנע כמויות גדולות יחסית של ציוד.

ביצועי מנוע מרשימים

בנוסף לכל אלה, מציע הרכב ביצועים מרשימים במיוחד. המנוע שלו חזק ויעיל, והוא יכול לספק לרכב לא פחות מ-140 כוחות סוס. הוא יכול לשייט בקלילות במהירויות גבוהות, ולהגיע עד למהירות מקסימלית של 183 קמ"ש. גם מבחינת יכולתו להאיץ, מדובר ברכב מרשים- תוך 12 שניות בלבד, הוא יכול להאיץ ממצב של עצירה ועד למהירות של 100 קמ"ש.

בשורה התחתונה, מדובר ברכב איכותי, אשר בהחלט מספק תמורה מלאה עבור מחירו. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה