שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

לא צריך להתפשר על פחות


msl.mayawa
 
 

 

מסלולי מימון לרכב הקיימים

הבנקים הגדולים אשר מציעים מימון לרכב רבים מציעים מסלולי מימון שונים, חלקם מותנים בשעבודו של הרכב אשר נרכש. לרוב מימון מסוג זה מיועד עבור רכישת רכבים חדשים, אולם יש גם מסלולים המתאימים לרכישת רכבים יד שנייה, ובתנאי שמדובר ברכבים שאינם תקופה ארוכה על הכביש.

בנוסף  ישנן  חברות מימון שונות, המציעות אף הן מימון רכב. במסגרתן ניתן לבחור מסלולים הכוללים את שעבודו של הרכב וכאלה שאינם. לעיתים הן מציעות מימון מלא לרכב ולעיתים מימון חלקי.

גם חברות הליסינג, מציעות אפשרות מימון בתנאים ומסלולים שונים לרכבים הנרכשים מהם גם לחדשים וגם ישנים. אלו הפכו פופולאריות יותר ויותר בשנים האחרונות ומאפשרות בתום תקופת התשלומים לבחור לרכוש את הרכב שעליו נסעו במהלך 3 השנים האחרונות או לשדרג לרכב מתקדם וחדיש יותר.

ניתן לקבל מימון רכב גם מחברות כרטיסי האשראי, המציעות מימון חוץ בנקאי בתנאים שונים, בהתאם למגבלות הכרטיס הקיים.

גם יבואניות הרכב הבינו את הפוטנציאל העסקי הטמון בכך, וכמובן הנוחות ללקוח, ומאפשרות לקבל מימון לרכב יד ראשונה אשר נרכש מהם

מה זה שיעבוד רכב

פעמים רבות מתבקשים רוכשי רכב חדשים, במסגרתו של מימון הרכב, לשעבד את הרכב לנותן המימון (בדיוק כמו המשכנתא, במסגרתה משועבדת הדירה לבנק). שיעבוד זה מאפשר לבנק או לגוף המממן האחר להציע מסלולי מימון שונים ומגוונים לכל אלה המבקשים לרכוש רכב חדש או רכב יד שנייה. במסגרת הסכם זה, בו משועבד הרכב לגוף המממן בנק או כל גוף אחר, הרכב אמנם נרשם על שמו של הלקוח  אולם לגוף המממן ניתנות זכויות קניין נוספות, אשר אומרת  שלא ניתן למכור את הרכב במהלך תקופה זו, אלא אם כן מבוצע פירעון מוקדם של המימון. שיעבוד הרכב לגוף המממן נועד להבטיח כי המימון אכן יוחזר במלואו, ובמידה ולא, יימכר הרכב והסכום שיתקבל עבורו יועבר לבנק לצורך כיסוי ההלוואה  שניתנה ללקוח.

כיצד בוחרים מסלול מתאים

 כפי שקראתם ישנם מגוון מסלולים ואפשרויות מימון לרכב שונות. אם אתם מעוניינים ברכישת רכב חדש או רכב משומש וצריכים מימון לרכב, מומלץ לכם תחילה להשוות בין מסלולי הלוואה שונים ובעיקר בין ההחזרים החודשיים הקבועים, במסגרתם של מסלולים אלה. מכיוון שמדובר בסכומי כסף לא קטנים, הרי שחשוב למצוא מסלול מתאים ונוח, שאיננו מחייב בתשלום חודשי גבוה כל כך, כי אם כזה שאיננו מורגש ונמוך ככל הניתן. כך או כך, בטרם תתקבל ההחלטה, כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום זה כדי הלוואה לקניית רכבבתנאים הטובים ביותר.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה